Bio2You

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Ajakápolók

Natúr ajakbalzsam hidratáló és regeneráló hatású. Ápolja és intenzíven védi az érzékeny ajkakat. Természetes hatóanyagok kombinációja (homoktövis olaj, panthenol, shea vaj, méhviasz és E-vitamin) puhítja, védi a kiszáradástól és megfiatalítja az ajkakat.

Nem tartalmaz: szilikont, mesterséges színezéket, kőolajszármazékokat és parabéneket

eperjeske

Korcsoport: >54
2021. április 8.

Szeretem a BIO2YOU márkát, ezért megörültem, amikor észrevettem, hogy ajakápolójuk is van. Néhány napja használom,és igazán jónak találom.(Ha esetleg majd változik a véleményem később, akkor majd updatelek.) Finom, selymes állaga van a krémnek és ilyen érzést kelt az ajkakon is, miközben megszünteti a szárazságot. Nem is csoda, hiszen fantasztikusak az összetevői, ezért is vettem meg. Igaz, az INCI végén ott van, hogy parfum is van benne, de ez valószínűleg nagyon kis mennyiséget jelent. Nem is tudom azonosítani, valami kellemes, kis enyhe gyümölcsös illatot érzek csak.
Mégis levonok egy csillagot az értékeléséből, és ez a csomagolása miatt van. Most már fekete a tokja, nem olyan,mint itt a képen, de úgy látom, a mechanikája ugyanaz: nehezen használható, őskori tekergetős! Egy ilyen árfekvésű terméknél ez hiba! Párszáz forintos cuccok jobb tokban vannak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate