BioAngelica

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   2090 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Mandula bélből kisajtolt növényi olaj, rendkívül elismert a száraz és irritált bőrt nyugtató és puhító hatásáról. Használják szoptatáskor a mell kirepedt bőrének ápolására, valamint kézápolásra is. Tápláló hatása miatt az édes mandulaolaj minden bőrtípusra használható.

Biogazdaságból származó, 100% tisztaságú szűz, első sajtolásból kinyert  természetes olaj.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia