BioAngelica

Ár:   1910 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   1910 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

A nyugtató és puhító hatású mogyoróolaj kivételes felszívódó tulajdonságokkal rendelkezik. Rendkívül kellemes a tapintása, nem hagy zsíros réteget maga után, finom pirított mogyoró illatú, nagyon kedvelt masszázs alap. Kiváló ápolást nyújt a zsíros és vegyes bőr számára.

Biogazdaságból származó, 100%-os tisztaságú, szűz, első sajtolásból kinyert, természetes olaj.