BioAngelica

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 26.

Kategória:   Testápolók

Ez a vaj teljesen szűretlen, ezért megőrzi természetes kakaó illatát. Tartalmaz minden, a kakaóbabban található összetevőt (polifenol, teobromin). Ennek köszönhetően rendkívüli antioxidáns, nyugtató és karcsúsító hatással rendelkezik.

Biogazdaságból származó, 100%-os tisztaságú és természetes, sajtolással kinyert, színezék, tartósítószer- és parfümmentes vaj.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter