BioAngelica

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

A sárgabarackmag olaj öregedésgátló és fiatalító hatásáról ismert, minden bőrtípus esetében használható. Csodálatosan élénkíti az arcszínt és tökéletes alap más növényi olajokkal való keverék készítésére.

Biogazdaságból származó, 100% tisztaságú, szűz, első sajtolásból kinyert  természetes olaj.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia