BioAqua

Ár:   250 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dudu195, Módosítva: 2018. november 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló tojásos szövetmaszk olajos, vízhiányos bőrre.

tamara428

2018. szeptember 24.

Azt hiszem ez volt az első fátyolmaszkom. Ajándékba kaptam több Bioaqua maszkkal együtt. Kellemes illata van, és puha lett a bőröm a használata után. Kellemesen hidratált és semmilyen irritációt nem okozott. Egyszer érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Glowycosmeticsblogspot

2018. augusztus 18.

Már régóta szemeztem vele, még végül megvettem! A külseje aranyos, én tényleg azt gondoltam elsőnek, hogy nagyon büdös tojás szaga lesz, de nem.
Igazából nem nagyon volt illata, viszont a hatás inkább csak frissítő jellegű volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Briginam

2018. március 28.

Ez az elso ilyen maszk, amit kiprobaltam. Nincs viszonyitasi alapom.
Nincs illata, geles allagu, szaradas kozben ragadni kezd. Nem tudom, hogy ez normalis e az ilyen maszkoknal.
Hidratalja a bort es mintha talan mattitana is.
Meg ki fogok probalni mas maszkokat is, majd updetelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Ez az elso ilyen maszk, amit kiprobaltam. Nincs viszonyitasi alapom.
Hidratalja a bort es mintha talan mattitana is.
Meg ki fogok probalni mas maszkokat is, majd updetelek.

Dudu195

2017. június 21.

Iszonyú sok benne a krém, szóval én egy kicsit kicsavartam mielőtt feltettem. Nagyon kellemes az illata és egyszerű feltenni, a hatása pedig meglepően jó. Ezzel együtt rendeltem sok maszkot egyszerre Aliról, majdnem mind bioaqua termék volt és ez volt közülük magasan a legjobb. Puha és friss lett utána bőröm. Biztos fogok még rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.