BioAqua

Ár:   $4   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: helgahock, Módosítva: 2019. február 15.

Ár:   $4
Lelőhely:   online külföldről

Könnyed BB krém, cushion csomagolásban. A benne található olajoknak köszönhetően hatása természetes, és ragyogást adó. Segít elfedni a kisebb ráncokat és pórusokat.

helgahock

2019. február 11.

IMÁDOM! Aliexpressről rendeltem, lefóliázva dobozban érkezett, nagyon szép a csomagolása, jó nagy tükör van benne, a szivacs amit adnak hozzá szintén szuper nem szívja be a terméket, fedése kb közepes, szépen egységesíti az arcot. Fehér bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.