BioAqua

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2018. november 18.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Mélyen hidratálja az ajkakat
  • Krémes textúra, finom és selymes

PetraD96

2019. október 5.

Kicsit folyóssá válik az ajkamon, de jól hidratál és puhít. Hatalmas adag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Kicsit folyóssá válik az ajkamon, de jól hidratál és puhít. Hatalmas adag.

Verena

2019. február 5.

Állandóan küzdök a száraz ajkaimmal, és lelkesen próbálok ki minden új ajakápolót :) Ez sajnos teljes pénzkidobás, semmit sem csinál. Textúrára olyan, mint egy sima kókuszolaj. Hatása nálam nulla volt. Azt hittem, a csomagolás alapján, hogy a Laneige maszkjának lesz a koppintása, de belbecs tekintetében semmi hasonlóság. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

JuditTTT

2019. január 4.

Estére kenem fel, eléggé folyékonnyá válik a bőrön, nyilván a kókuszolaj miatt. Nem rossz termék, de csodát nem csinál nyilván. Egy sima ajakápoló, de annak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Monaaaaa

2018. január 26.

Ma jött meg, ki is próbáltam azonnal :) tényleg puhítja az ajkakat pár óra után is, de azért a valódi "tudása" éjszaka derül ki. Megelőlegezek 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tridecyl Trimellitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.