Biobaza

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. május 24.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Az ásványi és növényi eredetű, ECOCERT által hitelesített szűrőkkel rendelkező innovatív, természetes formula még a rendkívül érzékeny bőrön is hatékony védelmet nyújt az UVA és UVB sugarak teljes spektruma ellen. A lotion számos jótékony szuper-összetevőt tartalmaz: lilarépát, amely segít előkészíteni a bőrt a napozásra; olívát, amely regenerálja és hidratálja a bőrt, valamint málnaolajat, amely nyugtatja és védi a bőrt a nap káros hatásaitól. A gyorsan felszívódó, vízálló formula ideális arcra és testre, felnőttek és gyerekek egyaránt használhatják.

Parabén-, parfüm- és mesterséges színezékmentes.

Biobaza Ásványi Napozó Lotion SPF30+ 2 db
Ár: 5000 / db , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: Balatonmáriafürdő , fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
szzh01

2019. március 21.

Sikerült beszereznem, állítólag májustól a dm is fogja szezonálisan tartani.

Szóval aki szereti a bounty-t az ezt is imádni fogja. Egyelőre csak arcra próbáltam mindennapos fényvédőként használni, de erőteljes kókusz illata durván körüllengi az embert hosszabb időre. Finomnak finom ugyan ez az illat, de szerintem nagyon gyorsan megunható, és feleslegesen erőteljes. OK, tudom, hogy kókuszolaj van benne, de sejtésem szerint annak természetes illata még fel is van jól erősítve az utolsóként jelezett Aroma-val, ami teljesen felesleges szerintem. El tudom képzelni, hogy ha bekenem magam tetőtől talpig, szabályos kókusz-csíkot húznék magam után, odavonzva a létező összes darazsat és egyéb repülő rovart.

Az állaga fehér színű, elég folyékony tejszerű, könnyen eloszlatható, de nagyon olajos-zsíros és sajnos fehér réteget hagy maga után. Az olajosság egy kis idő után enyhül, de azért megmarad valamennyire, így zsíros bőrre kizárt, hogy jól legyen, a száraz bőrt ellenben igen jól táplálja.
Pár hete próbálgatom arcon önmagában vékonyan, közepesen, vastagon felhordva, szóval mindenhogy, de még a vékony réteg is fehéres marad. Kevertem bele jócskán az Alverde COLOR & CARE MIX YOUR MAKE-UP sötétebb színezőjéből (a régi, tubusos fajtából), egy kicsit enyhít a fehérségen, de sajnos teljesen nem szűnteti meg és eléggé csillog is az arcom tőle. Alapozót nem használok, de nem is tudnám felette elképzelni, szerintem csúszkálna rajta. T-vonalan és felső szemhéjon rápúderezek, úgy egy fokkal jobb, bár a zsemhéjráncban jól összegyűlik tőle a púder. Nyáron valószínűleg jól izzadnék is alatta, mivel zsíros. Pattanásokat viszont egyáltalán nem okozott, bár szerintem nem is vagyok rá hajlamos.

Edzős napokon reggel egy kis hyaluron és C vitamin szérum után már csak ezt tettem fel az utóbbi időben, de így is bőven zsíros lett tőle a fejem, táplálása több, mint elegendőnek bizonyult. Történt, hogy az egyik reggeli óra végén odajött hozzám az edzőm, és megkérdezett: Jól vagyok? Mert óra elején olyan ijesztően sápadtnak tűntem, minden Ok velem? Óra végére persze már elmúlt a dolog, mert jól kipirultam, de rájöttem, hogy a hullafehérséget és az edzőm ijedtségét ez a kence okozta. Na akkor döntöttel el, hogy ez a cucc nem lesz jó arcra.
Testre valahogy elhasználgatjuk majd nyáron (az ekcémára hajlamos kisfamat szinte mindegyik naptej kiüti, így rajta fogom majd tesztelni), de a csodaszép INCI és a hozzá tartozó kedvező ár ellenére is csak vészhelyzetben, és akkor is kizárólag megszínezve fogom arcon használni. Kár érte, mert nagy reménységem volt. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

Sikerült beszereznem, állítólag májustól a dm is fogja szezonálisan tartani.

bernadettu

2019. február 25.

2019.02.25. Kisütött a nap, így elővettem a megmaradt naptejeimet. Szerencsére most nem köpködi le a flakon a ruhámat, viszont az illata picit megváltozott. Talán testápolónak elkenegetem, mert még félig tele van és azért elég drága volt.
A múltkor nem írtam, hogy fehér réteget hagy és diszkógömböt csinál az arcbőrömből, tényleg csak nyaraláskor volt jó, városi mindennapokba valahogy nem illik, legalább is számomra nem vált be.

2018.08.23.Túrázáskor használtam és remek védelmet nyújtott úgy is hogy elfelejtettem újrakenni. Kókusz illata van ami a bőrömön kicsit megváltozik és nem az előnyére. A szép összetevők és a praktikus kiszerelés miatt nem pontozom le, de valamiért nem érzem azt hogy megéri újravenni.

2018.09.17 A szórófeje köpködni kezdett, ami nagyon idegesítő pedig még több mint félig tele a flakon. Sajnos most úgy látom, hogy nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

lidol

2018. november 27.

WoWWWWW!!!! Ez a naptej az "elértem abba a korba, hogy csak szép összetevőjű szépségápolási termékeket vagyok hajlandó magamra kenni" törekvésemet elmélyítette. Idén kiccsaládommal elmentünk nyaralni és mivel a márka hazája volt a helyszín, ezt választottam védelem gyanánt. Az illata nagyon bejött, nem az a tipikus strandos kence-szag, de én pont ezt is szeretem benne. A használata könnyű, mivel elég folyékony és a pumpás termékeket is nagyra értékelem. Nekem nem igazán akart teljesen beszívódni. Mondjuk ez engem nem zavart, mert a férjem ugyanúgy nézett ki, másnak meg amúgy sem akartam tetszeni, tehát ezért nem vonok le az értékéből. Ami miatt viszont még 10 csillagot is adnék neki, az az, hogy mióta szültem, az arcom eléggé érzékenyen reagált a napozásra. Egy kis májfolt itt, egy meg ott. És igaz, hogy ezek elhalványultak a téli időszak alatt, de az újabb napos idő, újra előhozta. Ez a naptej csodát tett! Egyszer sem égtem le, gyönyörő barnára sültem, annak ellenére, hogy rengeteg pancsolás mellett csak reggel kentem be magam. És ami ennél is fantasztikusabb: nemhogy nem jött elő egy icipici májfolt sem, de olyan csodaszép bőröm lett a nyaralás végére, hogy még a gyerekeim is megjegyezték, milyen pihe-puha az anyukájuk. A ráncok??? Na kérem szépen, még azok is szinte teljesen kisimultak ( leginkább a homlokomon volt hatalmas a változás ) Tuti őt fogom választani legközelebb is!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

hessviky666

2018. július 18.

Idén ez a termék landolt a kosaramba, mint naptej. A pumpás kialakítása tetszik, ami viszont furcsa, hogy nagyon folyékony. Kellemes illata van és valóban gyorsan beszívódik. A napvédő hatásáról még nem igen tudok nyilatkozni, mert keveset használtam, de jövök updattel.

2018.07.18: az idei nyár nem igazán volt eddig alkalmas, hogy sokszor teszteljem, de a pár alkalommal is belopta magát a szívembe. Isteni illata, lágy formulája hamar beszívódik. A krém inkább folyékony, az eddig használt fizikai fényvédőim rettenetesen sűrűek voltak. Azért hagy kékes foltot itt ott, ha hozzáérek valamihez, de elenyésző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

abernadett

2018. június 7.

Most kezdtem el használni, rendkívül kellemes az illata, kivancsi leszek a hatasara, arcra kiprobaltam, beszivodott, es nem fenylett diszkogombkent az arcom tole, ez abszolut bizalomgerjeszto. Nyar vegen updatelek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.