Biobaza

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja a sminket és hidratálja a bőrt. A Biobaza Micellás Vízkeverék ideális bőrtisztításra és sminkeltávolításra. Alaposan tisztítja, táplálja és hidratálja a bőrt, ezáltal puhává és frissé téve azt.

Használata nem jár bőrszárazsággal, illetve bőrhúzódással. Minden bőrtípuson alkalmazható. Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezéket valamint illatanyagokat.

Innovatív csomagolásban, applikátorral, amely által könnyű és takarékos a Micellás víz felvitele a vattakorongra.

natulcien

2019. november 24.

Ár/érték arányban eddig a legjobb micellás. Tökéletes az Inci-je, nagyon praktikus a kiszerelés és hatalmas adag. Sokáig elég, könnyű használni. Otthoni fix darab, nem utazás barát, de végül is át lehet tölteni kisebb flakonba ha kell. Én ezt fogom újravásárolni, és ez lesz a fix micellásom, mert szerintem nem tudja más überelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

Lidia88

2019. május 9.

Rengeteg üveggel elhasználtam már ebből. Este használom sminklemosásra, nagyon szépen tisztít. Kicsit húzódik a bőröm utána, de szerintem ez normális egy jó tisztítónál. Sokáig elég és én a pumpás adagolóját is nagyon szeretem. Az illata nem tolakodó ami számomra fontos és az ára is megfelelő. Nem tervezem leváltani ami nálam nagy szó mert imádok kisérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

oti78

2018. augusztus 30.

Kb. 2hete használom csak tisztításra, nem sminkelek.
Az illata nagyon nagyon kellemes, szépen tisztít, frissít. A kiszerelés nekem nagy, nehezen kezelhető és a pumpás megoldás sem jön be annyira, de ettől függetlenül a terméket imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Kb. 2hete használom csak tisztításra, nem sminkelek.

eedee89

2018. július 21.

Már elhasználtam a flakon felét, így alkotok véleményt a termékről. A csomagolása nekem tetszik, nem kell borogatni a nagy flakont csak nyomni a tetején. Nekem ez bejövős. A termék nem alkalmas sminklemosásra.... Abszolút nem. Az alapozóval, bb krémmel, korrektorral még csak-csak elbánik (bár igenyel mégegyszeri áttörlést szerintem), de a szempillaspirál kifog rajta. Nagyon kifog rajta. És nem is a tudom, hogy a vízállóval mihez kezdene.... A tus is probléma neki. Szóval a lényeg, hogy szerintem tényleg csak lemosó utáni tisztításra alkalmas, én mondjuk pont erre kerestem valamit. Erre 5*. Sminklemosásra 2* (jóindulattal)! Ígéri azt is, hogy nem marad utána húzódó érzés, nekem ez is bevált. Az illatát elviselem. Engem a gyerekkoromból emlékeztet egy kis cukorra, aminek mézes, botrányos illata volt. De vetekszik a mézes negróval akinek az jobb. Én nekem felfordul a gyomrom tőle. De hamar elillan. Ettől nem veszít az értékéből. Nem csodaszer, de megfelelő kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Xylitol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate