Biobaza

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Pingvin patikák, Auchan, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Pingvin patikák, Auchan, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes védelem a gyermekek érzékeny bőrének. A Biobaza Kids krém természetes hipoallergén formulával, parabén, szintetikus illatanyagok és színezékek nélkül. A krémet kifejezetten az irritációra hajlamos babák bőrének ápolására fejlesztették ki. 99%-ban természetes összetevőket tartalmaz úgymint az aloe vera, shea vaj és mandulaolaj, amelyek gyengéden ápolják Beni és Böbe érzékeny bőrét, így téve boldoggá őket.

Természetes vanília illatot tartalmaz. Parabéneket, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lidol

2018. november 27.

Csak azért 4 csillag, mert a fiam babaként ekcéma szerű bőrszárazsággal kínlódott és én minden nyavaját kipróbáltam rá, amit csak találtam ilyesmire, de ami egyedül használt neki, a gyerekorvosunk által felírt gyógyszertári kikevert krém volt.Tehát extra száraz bőrön nem használt. Irritációt viszont tényleg nem okozott, pedig a fiam brutál érzékeny bőrű. Így végül én használtam el és a nagy tesó. Nekünk nem volt semmi bajunk, csak úgy kenegettük, mert nagyon fincsi kis kence, a lányom mindig azt mondta, mézillata van. Akkor is jó szolgálatot tesz, mikor télen kissé kiszárad a gyerekek érzékeny bőröcskéje, szépen rendbeteszi. És ami az én gyerekeimnek fontos, ha valamivel be akarom őket kenni, hogy: "Ugye nem fogok tőle ragadni?" - nem, ettől nem. Nagyon könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.