Biobaza

Ár:   649 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. március 15.

Kategória:   Szappanok

Antibakteriális ápolás normál és érzékeny bőrre. Ideális kézmosáshoz és zsírosodásra, pattanásodásra hajlamos bőr tisztítására is

Használat: a természetes összetevőkben gazdag formula teafaolajjal és immortelle-kivonattal gyengéd antibakteriális hatást biztosít.

Tartósítószer-, parabén-, parfüm- és színezékmentes.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Hát.. Régen megvettem,mert 13 éves fejjel olvastam,hogy a teafa olaj jó a pattanásra. Na de ekkor még nem tudtam,melyik összetevő mit takar. Pálma olajos kozmetikumot már soha nem vennék. Olyat sem,amiben a teafaolaj a fő összetevő a csomagolás szerint,majd megkapja a méltó utolsó helyet. A pattanásaimmal se csinált semmit , pedig alig volt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

Chirory

2018. május 28.

Arc- és kézmosásra használom, arra tökéletesen bevált. Az illatát nem nagyon szeretem, ahogy a nyálkás állagát sem, ez kicsit kellemetlenné teszi a használatát. Ezeken kívül egész jónak mondható ez a szappan, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

kissenikor

2018. január 14.

Ez a fajta nem azott ugy szet, mint az olivas...de attol meg nem vennem ujra, mert nem egy nagy szam. Kisse nyalkas, de egesz normalisan kiszarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

tric

2017. július 15.

nagyon természetes illata van, valóban tisztít és ez az első szappan, amit az arcomra is bátran merek használni. a gyulladáscsökkentő hatását még nem tapasztaltam, de nem szárít és ez nekem már bőven elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Noncsikaaa

2017. május 22.

Hű, hát nagyon kikerekedett a szemem a vélemények olvasásakor!
Számomra minden szappan undorító, főleg ha víz éri! :D nem beszélve a foltokról, amiket a mosdóban/kádban/zuhanyzóban hagy! Az sem nagy meglepetés, hogy csípi a szemet... minden szappan csíp, ha szembe kerül, de ha tiszta víz megy a szemünkbe, az sem feltétlen kellemes! Én a hiperérzékeny arcbőrömre kerestem hirtelen valamit, és mivel ez egy számomra ismeretlen márka volt, lekaptam a polcról, és semmi extrát nem remélve bontottam fel zuhanyzás előtt! Tisztázom, használtam már 100Ft-os, és 7000Ft-os szappant is, és nekem mind, de mind szárított kivétel nélkül, ez is az egyik tulajdonsága a szappanoknak! Nyilván, amelyikbe több ápoló olaj vagy egyéb hidratáló összetevő kerül, az kevésbé szárít, viszont az állaga is egészen más lesz! Ez is egy ilyen szappan, tele van csudijó összetevőkkel, amelyeknek az illata lehet, hogy nem túl barátságos, viszont az érzékeny bőrűeknek, ekcémásoknak ez egy jó pont! Nagyon meglepett a hatása, és őszintén mondom - mivel túl vagyok legalább 200 szappanon (és ebben egy mákszemnyi túlzás sincs), ez az eddigi legnagyobb meglepetés! Az ára a hatását tekintve nagyon baráti! Kellemes, sűrű, krémes habja van, nagyon visszafogott, enyhe "gyógynövényes" illata! Azonnal megszerettem! Csak arcra használom, de arra nagyon bevált, biztosan újraveszem, még ha hamar el is fogy! Ha nem is a reklám helye, de azoknak, akik nem ismerik, nagyon jó szívvel ajánlom Eszter szappanjait, főleg a ghis szappanját, ami szintén egy nagyon jó hatású, remek termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Hű, hát nagyon kikerekedett a szemem a vélemények olvasásakor!

patriciacsp

2017. január 4.

Valóban csípi a szemet, de számomra nem olyan elviselhetetlen és nem is tart sokáig. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Eddig csak Manna ébenfekete szappanját használtam az arcomra és azzal összehasonlítva messze jobb. Én nem vagyok egy nagy szappanos, ezt is csak a megnyert DM box miatt próbáltam ki, de számomra nagyon pozitív. Levágtam egy pici darabot belőle és csak azt vizezem fel, nekem tetszik, hogy kicsit felhabzik és nem kelt ilyen plusz bőrréteg hatást, mint általában a szappanok, illetve nem is szárít. Azt nem mondom, hogy használata után rákattantam, de szeretem, hogy van otthon egy ilyen opció is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

viewxy

2016. december 1.

Semmi nem szárította még ki a bőrömet ennyire mint ez a szappan, pedig egész puha, krémes állagú. A másik pedig hogy még soha semmi nem csípte így a szememet. Tudom, persze ne menjen bele a szemébe az embernek egy szappan se, de azért arcmosásnál előfordulhat. De tényleg nem túlzok, soha semmi nem csípett így és ilyen sokáig. Amikor már magamhoz tértem és pihentettem a szemem csöppentni akartam bele nyugtató szemcseppet, elkezdte szúrni megint a szemem. Így csak kézmosásra lesz használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

sztami

2016. november 21.

Én is a DM boxban jutottam hozzá, viszont én nagyon szeretem. Nagyon kellemes "bioszappan" illata van, habár nem tudom megmondani melyikre emlékeztet. Nekem tetszik az állaga is, nem túl kemény. Viszont talán ebből is következik az a negatív tulajdonsága, hogy viszonylag gyorsan fogy. Kellemesen tisztít, a zsíros bőrömnek még talán jót is tesz. Az áráról nem tudok nyilatkozni, de gondolom (meg ahogy itt olvastam), nem a legolcsóbbak közé tartozik, így azért mert gyorsan fogy, és viszonylag drága is, levonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

bogarka

2016. október 13.

Én a DM-ben vettem, mert nem volt sajnos kitéve épp alverde. Drágább, jóval, annyival nem tud többet, ezért 4 csillag, és szerencsére alapvetően én nem tapasztaltam állagváltozást. A szappantartóm igaz olyan, hogy nem éri víz, van ideje kiszáradni. Nekem kifejezetten krémes, gazdag, tisztaság érzetet adó szappan, habár lehetne cseppet intenzívebb illata, de ez egyéni ízlésem kérdése. Továbbra is kicsit azon húzom a szám, miért kerül 2-3Xannyiba mint az alverde, nekem nem nyújt többet. Natúr szappan, szép összetevőkket, teszi a dolgát, könnyen oldódik, és így nem kell fagyoskodnom a zuhany alatt még "krémet" képez ( nem habzik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Ingrid123

2016. október 4.

Őszi DM boxban jutottam hozzá, és az egyetlen olyan termék volt a dobozból, amelyet nem tudtam használni. Használtam már sok természetes szappant, így sejtettem, hogy nem túlzottan habzó, de ez szörnyű! Nyúlós, ragacsos massza képződik a felületén a víztól, szerintme teljesen undorító lesz. Lehet, hogy kiváló a hatása, két próbálkozás után kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 4.