BioCo

Ár:   3780 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2017. március 30.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Fügekaktusz, zöld kávé és keserűnarancs kivonat tartalmú fogyókúrás étrend-kiegészítő tabletta. Az éhségérzetet csökkenti és a zsíranyagcserét serkenti.

Adagolás: főétkezés előtt fél órával, 2 tabletta, sok folyadékkal lenyelve. Fogyasztása során napi 2 liter folyadék bevitele szükséges.

marryjane

2016. április 19.

Júlusban esküvőre készülök és leakartam dobni 2 kilót, mert sajnos olyan a méretem, hogy az S kicsi az M ruhaméret meg nagy :DDDD
Diétáztam, nem tartottam felesleges étkezéseket és még kicsit mozogtam is mellé. Másfél hónap alatt fogytam 5 kg-ot, amit azóta is tartok.
Zsírosabb étkezések előtt, ebéd előtt, vagy szénhidrátos ételek előtt vettem be fél órával hamarabb, hogy időben elkezdjen dolgozni a termék.
Csak jót tudok mondani és az mellett, hogy kevesebb tápanyag jut a szervezetembe-nem baj- mert olyan szuper jó dolgok vannak benne, hogy visszatölti. Ajánlom mindenkinek, mert tényleg jó. Jó kis anyagcsere gyorsító :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.