BioCo

Ár:   2489 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2016. február 19.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Kollagént tartalmazó étrend-kiegészítő tabletta

A kollagén a bőrszövet egyik természetes alkotóeleme, mely számos kozmetikai termékben is megtalálható. A készítmény a kollagén mellett jelentős mennyiségű cinket is tartalmaz, kizárólag szerves kötésű formában. A cink hozzájárul a haj, bőr és köröm normál állapotának fenntartásához.

Makk Zsuzsó

2014. április 6.

Szedtem ilyet, de van ennél jóval magasabb hatóanyag-tartalmú készítmény is a piacon, mert amennyi kollagén ebben van az bolhaf**g.
Nagyon rossz ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Nagyon rossz ár/érték arány.

Hidratálók: Collagen