BioCo

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indira, Módosítva: 2019. április 30.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitaminokat, ásványi anyagokat, hialuronsavat, kollagént és szőlőmag kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítő tabletta. Az A-, B2-, B3-vitaminok és a biotin hozzájárul a bőr normál állapotának megőrzéséhez, a biotin és cink a haj, a cink a köröm normál állapotának fenntartásához.

AVoracsek

2020. október 19.

Ismerősöm ajánlotta ezt a terméket hajhullásra, így én is tettem vele egy kísérletet. Több hónapig szedtem, sajnos eredménytelenül. A körmöm tény, hogy erősebb lett tőle és talán a bőröm is szebb lett picivel, viszont a hajhullásom továbbra is megmaradt. Ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.