Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2012. június 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Szájkörnyék ápoló és védőkrém csecsemők, kisgyermekek részére. Szájkörnyék irritációja esetén- Amylpriv szabadalommal. Védő krém, javítja a bőr állagát, tisztít, megnyugtatja a bőrt. Hipoallergén, illatanyag mentes.

Kiszerelés: 40 ml

dinkka

2019. január 25.

Nekem nagyon tetszik ez a krém. Nem csak a szám köré, hanem a kiszáradt, viszkető orrkörnyéki részekre is használom. Védi és csillapítja a viszketést. Kár, hogy nem árulják kisebb kiszerelésben, mert a kapott kis minták nagyon praktikusak voltak, hisz nem kell belőle sok, és mindig magamnál tarthatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

zsofia22

2018. november 1.

23 éves vagyok, gyerekkorom óta ekcémás. A szám körüli ekcéma kezelésére ajánlotta a bőrgyógyászom, miután már elviselhetetlenül égett, viszketett, húzódott a bőröm. Mondanom sem kell, hogy már bármit megvettem volna, annyira fájt a bőröm....és nagyon nagy csalódás volt, mert semmit nem használt...sőt még jobban viszketett tőle a bőröm, pedig kisbabáknak lett kitalálva. A bőrgyógyászom is nagyon csodálkozott rajta, hogy így reagált a bőröm.
Viszont utána kipróbáltam az Uriage Bariéderm ajakápólóját, ami egy csodaszer!!! egy nap után elmúlt az égő, viszkető érzés és lassacskán a szárazság is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

stabbia

2015. március 13.

A fél éves kislányomnak vettem, mivel 3 hete piros a szája körül és az orvosok szerint ez a nyáladzástól van. Sajnos semmit sem használ. Ez vagy a krém hibája, vagy nem a nyál a kiváltó ok, hanem eleve az atópiás bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 13.

Julinka

2013. szeptember 15.

Csodaszer.2hetes kínlódásom oldotta meg.Kb ennyi ideje száraz a szám,de brutálisan,teljesen mindegy,mivel kentem,semmi nem segített.Az első hét végére herpeszes lett mindkét szájzugom és ki is repedt a bőr.Ekkor már a torkom is fájt,tudtam,összeszedtem valamit...A gyógyszertárban 50%kal le volt árazva,mert közeli a lejárata.Próba szerencse alapon választottam,nagyon szeretem a Biodermát,gondoltam,majd elkenegetem...Már az első hasznalat után egy órával egyszer csak azt vettem észre,mintha jobb lenne a helyzet!Két napra rá szinte begyógyult a herpeszem,a szárazság eltűnt.Nagyon örülök,mert eléggé el voltam keseredve.Teljes áron is újravenném,szerencse,hogy rátaláltam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.