Bioderma

Ár:   2100 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Redpanda, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   2100 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Azonnali megoldás a viszkető bőrre

Az új Skin Relief technológia (Ambora + Zöld tea kivonat), valamint a nyugtató bőrgyógyászati összetevő (Enoxolon) kombinációja a bőrsejteket és immunsejteket célozva a viszketési folyamat kiindulási pontjánál hat. A Skin Barrier Therapy szabadalom a legszárazabb bőrt is védi az irritációt okozó baktériumok elszaporodásától. A PP vitamin, valamint a szkvalén pótolja a lipideket, ezáltal erősíti a bőr barriert. A szabadalmaztatott D.A.F. (Dermatological Advanced Formulation) növeli a bőr tolerancia küszöbét.

• A viszketést kiváltó októl függetlenül, bármikor alkalmazható.
  • 60 másodpercen belül enyhíti a viszketést, 6 órás hatékonyságot biztosít.
  • Csökkenti a vakarózási ingert már az első használat után.
  • Frissítő, könnyű textúrája azonnal csillapítja az irritációt.
  • Az apró mikroszemcséknek köszönhetően egyenletesen oszlik el a testen és az arcon.
  • Egyszerű alkalmazás, nem igényel bőrkontaktust.
  • Tiszteletben tartja a bőr egyensúlyát: pH 5-5.5
  • Klinikailag tesztelt. Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.

Nem mitesszerképző. Hipoallergén. Parabén-, illatanyag- és alkoholmentes. Kitűnő szem- és bőrtoleranciát biztosít. Nem hagy foltot a ruhán.

gabocaaa

2020. augusztus 6.

Az elején vegyes érzéseim voltak ezzel a termékkel kapcsolatosan, hogy valóban használ-e. Mostanra viszont nagyon megszerettem, azonnali segítséget nyújt, enyhül a viszketés, viszont a bőrt nem ez fogja helyreállítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

BurjanAgota

2020. június 19.

Szülés után eszméletlenül viszketett az ekcémám, és sokat segített ez a kis spray, hogy ne akarjam levakarni a bőröm... Persze ez csak ideiglenes segítség, de annak tökéletes, amíg a doki nem írt rá krémet. Azt ne várjuk tőle, hogy ez teszi rendbe a probémát. Minden esetre, ha aktív az ekcémám én kéznél tartok belőle. Ajánlom! (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

lenochka

2020. május 18.

Bevált!
Nem irritál, kellemes az illata. Csökkenti, a vakarózási ingert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Bevált!
Nem irritál, kellemes az illata. Csökkenti, a vakarózási ingert.

Spiritcat78

2019. július 30.

Is-is.. Egyszer abszolút beválik, máskor nyűg a bőrömön. Hidratáló hatása kielégítő, de testápolót nekem, mint ekcémával küzdő személynek muszáj utána alkalmaznom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Futureline

2019. április 21.

Tokeletes! Vizes-tejes allagu. Arckremek elott hasznalom, felerositi a hidratalo tulajdonsagukat es megnyugtatja a hamlasztas miatt kipirosodott boromet. Sot ha neha besokall a borom es viszketni kezd azt is megszunteti. Gyorsan hat, nekem kb.5 perc eleg es mar meg is nyugodott a borom. Hamar beszivodik es onmagaban is hidratal picit, enyhe ragados reteget hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Alice83

2019. március 6.

Apum viszkető allergiás kiütéseit tökéletesen kezeli..hónapok óta szed egy gyógyszert amitől időnként allergiás erősen viszkető bőrkiütési lesznek..sajnos szteroidos krémet nem használhat, de ez és a panthenol spray rendbe teszi a bőrét..csodaszer..és az állaga isteni kellemesen folyós és jól felszívódó és még az érdes bőrt is hidratálja..nem véletlen a családunk egyik kedvenc márkája a bioderma..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

tiffanyriti

2019. január 2.

Az itteni vélemények és a neten olvasottak alapján vettem meg. Kb. egy éve kezdődött nálam, hogy egyik napról a ,másikra előjön vmi furcsa viszketés különböző területekn, főleg a lábamon. rengeteg mindent kipróbáltam, eddig ez az egyik ami nagyon bevált. én a kezembe fújom és szépen bekenegetem ahol szükséges. elsőnek jön egy hűsítő, könnyű réteg, tényleg azonnal csökkenti a viszketést. aztán valóban egy védőréteg képződik. nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

pattelin

2018. augusztus 10.

Viszkető, irritált bőrre próbáltam. Én úgy mondanám, hogy egy védőréteget képez a bőrömön, nem pedig összeáll. Ami pedig nagyon jól esik, ha az irritált bőrfelületet bevonja egy ilyen védőréteg. Segített a gyógyulásban ekcémás, sebes bőrrésznél. Egyetlen hátránya, hogy a kicsi túl gyorsan fogy, de gondolom ez a táskabarát verzió. Legközelebb a nagyobbat veszem! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Edyth

2018. május 11.

Imádom a Bioderma termékeket, még nem csalódtam egyikben sem. A lábszárviszketésemen azonnal segített. Igen, valóban kicsit összáll a bőrön, de szerintem érdemesebb inkább kézzel eloszlatni a bőrön, mint felitatni. Nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

szeliger

2018. április 2.

Először is más árakkal találkoztam: a WestEnd patikában cselesen a kisebb kiszerelést jóval drágábban, a nagyobbat az itt feltüntetettnél olcsóbban árulják. Ugyan a kisebb flakon is elég lett volna, de olyan feltűnő volt így az aránytalanság a kettő között, hogy inkább a nagyobbal bajlódom és hordozom magammal.
Időnként valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva piros, igen viszkető foltok jönnek a nyakamon, nincs összefüggés se nyaklánccal, se parfümmel, se ruhával, se étellel, jönnek és kész, egyszer talán rájövök, hogy miért. Na ezekre működik nagyon jól ez a spray, a viszketést is és a pirosságot is azonnal csökkenti. Az egyetlen bajom az adagolásával van, bármilyen messziről fújom, nem elég finom a permet, egyszerűen folyadékká összeáll a bőrön és elkezd lefolyni. Nem baj, egy zsepivel a felesleget letörlöm, a többit pedig hagyom megszáradni. Elég lassan szárad, kissé olajos réteget hagy a bőrön, ugyanakkor mivel a kellemetlen tüneteket azonnal szünteti, ezért a hibáival együtt is ötöst kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Squalane eo 1 0