Bioderma

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A bőr barnulását elősegítő étrendkiegészítő kapszula. A bőr napozásra való felkészítéséhez, az intenzív és egyenletes barnulás eléréséhez. Segíti a melanin képződést és annak egyenletes elosztását a bőrben.

HEN1

2018. november 30.

Egy időre búcsút mondtam a napallergiámnak, de azóta sem vettem újra. Azért annyira nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

wildrose

2018. május 28.

Két nyáron át szedtem, mert fehér, elég érzékeny bőröm van, ami nem tolerálja jól a napot, és gondoltam, ezzel egy kis barnaságot tudok magamra varázsolni. Minimálisan szebb színem is lett, és kevésbé volt hajlamos a bőröm megégni, de bevallom, nagyobb felhajtásra számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

Szederinda

2018. március 24.

Fura ez a sok negatív vélemény róla. Én idén lesz, hogy harmadik éve használom, pár napja megint elkezdtem szedni. Napi egyesével a leírással ellentétben, reggel veszem be. Kreol bőröm van, de tudok leégni, szeplősödni is. Ezzel sokkal hamarabb barnulok, elég egy kevés napfény is akár, tovább megmarad a barna szín, vitaminnak se rossz, sőt. Augusztus végéig szoktam szedni. Igyekszem akciósan hozzájutni mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

CeCeDrake

2017. augusztus 27.

Tavaly ezzel készültem a nyárra, szorgalmasan ettem. Rendesen, több dobozzal és nyáron is.
Olyan sárga színem lett tőle, hogy a génkezelt sárgarépa itt toporgott az ajtóm előtt a receptért!
Idén Biotech solar vitaminnal vágtam neki a nyárnak, hát ég és föld, meg még az ára is jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Gica81

2017. július 1.

Szeretem a Bioderma termékeket, de ez nekem valahogy nem jött be. Nem is szeretek napozni, lehet azért nem is használt nálam. A bőröm se szereti a napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

csokibeka

2016. november 23.

Nagyon megörültem, mikor megláttam a Pixiboxban, mert régóta szemeztem vele, csak sokalltam az árát. Abban reménykedtem, hogy anélkül napozhatok, hogy fehér foltokkal tiltakozna ellene a bőröm. Elszedtem egy dobozzal, utána még vettem egy béta-karotint is, de ugyanúgy besokallt a bőröm a naptól, még azóta is foltos vagyok. :( Nem éri meg az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Louisa

2016. október 6.

A Pixiboxban találkoztam vele először, azóta hosszas vadászat után sikerült újravennem. Heti rendszerességgel szolizok, vegyes arcbőröm van, kifejezetten jót tett a szoli és ennek a tablettának a kombója a bőrömnek. Szépségvitaminokat sosem szedtem, de halolajat, cink-szelén-C vitamin tablettát igen, mióta a Bioderma kapszuláját használom, ezeket mellőztem, mert tapasztalataim szerint helyettesíti őket és barnaságomat megőrzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

generalnagy

2016. augusztus 25.

Pixiboxban kaptam, őszintén szólva szó szerint semmiről nem tudok beszámolni, nem lettem barnább tőle napozás után, káros mellékhatásokat sem vettem észre, viszont "megeszem" mert vitaminnak jó, bár elég nagy a kapszula, egyszer sikerült elég szépen félrenyelni...nem esett jól. Magamtól soha nem vettem volna meg, de ezután sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

vadvirag919

2016. június 27.

A leírásban szereplő egyik hatását sem tapasztaltam, ellenben az arcomon nem jön ki igazi pattanás mióta használom. Napozáshoz viszont nem ajánlom, ugyanis még életemben nem égtem le úgy mint ezzel idén. Lassabban is barnul be a szokásosnál és a foltosodás ellen sem tesz semmit. Pixiboxban volt, szóval így megérte, de nem hiszem, hogy magamtól megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

BecCc

2016. május 31.

Pozitívumai: könnyen "lecsúszik"; valóban "színez" és nem égtem le napozáskor (ami nálam nagy szó)
Negatívumai: jetivé váltam; az arcbőröm zsírosabb tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Negatívumai: jetivé váltam; az arcbőröm zsírosabb tőle