Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2023. december 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

2023-ban megújult változat!

A naponta alkalmazott erős nyugtató hatás biztosítja a az átmeneti intenzív kivörösödéstől (érzelmek, diéta, fűtés …) vagy az állandó kivörösödéstől (kicsi látható erek) szenvedő érzékeny bőr aktív vörösödésgátló védelmét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

viva885

2024. április 7.

Egy 5ml mennyiségű termékmintát kaptam a patikában. Minimálisan segít én úgy látom, viszont napközben ugyanúgy kipirosodom. Szóval nem tudom, már ez a sokadik termék amit használok, és próbálok nem türelmetlenkedni, de azt hiszem ez sem a megfelelő számomra. Állagában tényleg zsírosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 7.

Puffancs007

2022. április 15.

Nekem nagyon nem jött be, nagyon zsíros krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

Nekem nagyon nem jött be, nagyon zsíros krém.

csarkobetti

2021. április 3.

Régóta használom már, megbízok benne. Hozzá kell tennem, hogy nagy előrelépést a La Roche Posay termékeivel sikerült elérni a rosaceámmal szemben, de mellette használom napközben. Engem nem zavar a zsírossága! Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Eszike85

2021. február 18.

Nekem túl zsíros ez a krém, végül estére használtam el. Hidratál, nem irritál, mégsem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Beiggi

2020. március 24.

A semminél jobb, rozaceára viszont aligha volt bármi hatása. Olajos lett tőle a bőröm, nem igazán volt érezhető a hidratálás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Michelanghela

2019. március 25.

Tél végén-tavasz elején használtam el belőle két kis tubus mintát. Akkor nagyon szerette a bőröm, az Ordinary hidratálójához képest egy megváltás volt. Végre valami hidratálta, folyamatosan, és feltöltötte a bőröm. Meg is vettem belőle a teljes kiszerelést. Időközben sokkal rosszabb állapotba került a rosaceám, a kezdeti pirosság mellé ( ami miatt ezzel a krémmel elkezdtem kísérletezni) mindenre érzékeny, állandóan belobbanó, viszkető, néha apró pattanásszerű kiütések is társultak. Végül június 1.-én bontottam ki a nagy kiszerelést, de be kell, hogy valljam, nagy csalódás. Nehogy nem nyugtatja a bőröm, és nem viszi le a pirosságot sem, de minden alkalmazás után már várom a viszketést, és az érzékenységet. Sajnos semmit nem segít, sőt. Arról nem is beszélve, hogy iszonyatosan kifényesedik a bőröm tőle pár óra múlva, ebben az évszakban számomra elviselhetetlen, sosem volt ilyen problémám. A hidratáló tulajdonsága miatt adok neki 2 csillagot, de amint megjön a koreai kencém, túladok rajta.

Update: Végül elhasználtam, mert a koreai mindenmentes hidratálók sem bizonyultak kevésbé irritálónak, ezért mindig ehhez nyúltam, mikor erősebb hidratálás kellett. Utólag már nem irritált annyira, vagy az én bőröm lett jobb, de alá LRP arcpermetet, hidratáló tonikot használok, őszi-téli időszakban a fényesedés sem volt vészes. Szerinte, egyáltalán semmit nem csinál a bőr kipirosodásával, mindössze egy kíméletesebb hidratáló száraz, rozáceás bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

barbimariposa

2018. szeptember 11.

Sajnos a sima sensibio light-tal ellenben ezzel egyáltalán nem vagyok megelégedve: az arcomon, a T vonalon kívül, pl az orcámon sem szívódott be a krém normálisan, ragacsos, fényes utóhatása van. Kombinákt bőrre abszolút nem ajánlom, túl zsíros krém.Éjszakára elhasználtam, mert legalább pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

SzSofi

2017. március 12.

Egész nyáron használtam minden nap! A fényvédelme SPF50+/UVA33 és vízálló, úgy hogy már csak fényvédő ként is nagyon jó. Nem is volt leégéssel problémám egész nyáron. Ami még nagyon jó benne, hogy nagyon kevés elég belőle és nagyon könnyen el lehet dolgozni.
Ami egy kicsit negatív, hogy könnyeben kifényesedik az arcom tőle, de mondjuk nyáron ez nálam elkerülhetetlen.

Mostanában a rozacás bőröm állapota stagnál, úgy hogy nem tudom hogy ettől a krémtől vagy pedig a bőrápolási rutinom megváltoztatásától. (ezt csak azzokna akik kifejezetten rozace tüneteinek enyhítéséhez használnák

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

OMJ

2017. január 27.

Bőrgyógyász javaslátára vettem meg, de sajnos nekem sem vált be egyáltalán, irritálta a bőrömet. Szívesen továbbadom valakinek, aki szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Enrico

2016. június 29.

Megvettem ezt a krémet mert már egy jó ideje elkezdett pirosodni az arcom, és mivel láttam hogy nem akar eltűnni gondolom Rosaceám van.. ez az első krémem de lekell hogy írjam 13. napja használom és még egy kicsit se vitt le a pirosságból. Bőrgyógyásznál nemvoltam. Eléggé bánt hogy ilyen drága és nemsegít semmit :( Ha elhasználom a tubust akkor frissítek de nemhiszem hogy jobb lesz.. ha valaki esetleg tudna jobb terméket létszi segítsen. :( 22/F

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.