Bioderma

Ár:   4198 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az arctisztító tej gyengéden tisztítja, eltávolítja a szennyeződéseket és a make-up-ot. Az érzékeny arcbőr és a szemkörnyék tisztítására is alkalmas. Könnyű állagának köszönhetően nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

sezi

2020. november 6.

nagyon szeretem, mert nagyon gyengégen tisztítja meg az arcom irritáció nélkül. Én nem sminkelek, úgyhogy erről nem tudok írni. A legfontosabb, hogy hidratál és nem szárítja ki az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

narancsdzsem

2020. szeptember 20.

Sajnos lemosónak nem jött be,mert vagy zsírosságot hagy maga után,vagy jól leszedve szárít.
De őszi kézkrémnek (tenyérre is) szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

De őszi kézkrémnek (tenyérre is) szuper!

felicia

2020. április 22.

Nagyon jól hidratál, nem húzódik tőle az ekcémás arcbőröm. Nagyon megszerettem. A sminklemosás utáni lépésként használom és a sminkmaradékokat szépen el is távolítja. Az egész sminkkel nem bírna el, de szerintem nem is az a feladata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

Futureline

2019. november 26.

Illatmentes! Konnyu allagu, az alapozot sikeresen eltavolitja bar ebben a hydrabio valtozata jobb 1 fokkal. Viszont ez jobban hidratal. Nem sok kulonbseg van kozotte szoval majdnem mindegy melyiket vesszuk. Pattanasokat soha sem okozott, nem szarit, nem irrital. Megujult az osszetetel kivettek belole az ethylhexyl palmitate-ot. Ami nalam mindig pattanasokat okozott ha volt egy termekben. Atrendeztek az osszetevolistat jo iranyba. En ezt az ujat hasznalom, a regit biztosan nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

RachelNews

2019. január 31.

Csodát művelt a bőrömmel ez a tej. A diszkó gömb csillogásnak vége, annyira normalizálja a faggyútermelést. Végre olyan bőrképet látok a tükörben, amit már nagyon rég szerettem volna elérni - drága kencékkel. Ez a cucc ár-érték arányban egy kincs. Az arcmosás utáni pirosságot is szépen lelohasztja. Biztosan újra veszem. Ha tehetném literes kiszerelést választanék 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

RenaTasi

2018. július 19.

Smink lemosásra tökéletesen bevált!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Smink lemosásra tökéletesen bevált!! :)

krisztis

2018. március 26.

Smink és arclemosásra használom. Nagyon kellemes az állaga, hidratál, nem irritál és nem is csípi a szememet mint más lemosók, de úgy tapasztalom, hogy többszöri lemosásra és csak a micellás vízzel együtt tisztítja le igazán a sminket, sokszor a 3.vattakorongon is vannak sminkmaradványok. Még meglátom hogy újraveszem-e, egyelőre elhasználom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

BellAnna

2017. szeptember 13.

Nagyon hatékonyan tiszít ez a tej, jó az állaga, nem kell sokat használni belőle, finoman hidratál.Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

bbernadett

2017. február 7.

Kíméletes, a sminket teljesen leszedi, nem irritál, nem csíp, hidratál is, de ahogy olvastam másnál, nekem sincs az a teljes tisztaság érzésem. Igaz, alapvetően a többlépéses tisztítás híve vagyok. Ettől függetlenül az 5*-ot mindenképp megérdemli, de inkább akcióban érdemes megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

HegiD

2016. augusztus 2.

Gondoltam ha már bevált az ugyanebből a termékcsaládból való micellás víz, megveszem mellé ezt a terméket is. A sminket nem igazán mossa le, főleg a szemsminkkel gyűlt meg a baja, mert inkább szétmaszatolja, mintsem lemossa. Inkább csak arcmosásra való, de kellemes meglepetésként ért, hogy a használata után kicsit hidratáltabb lett a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides