Bioderma

Ár:   4198 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az arctisztító tej gyengéden tisztítja, eltávolítja a szennyeződéseket és a make-up-ot. Az érzékeny arcbőr és a szemkörnyék tisztítására is alkalmas. Könnyű állagának köszönhetően nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

Ár: 2900 ft postával együtt , Eladó: Reebuus
Állapot: Használt, a képen látható csík jelzi meddig van., Helyszín: Keszthely, fizetés: Postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni bubifóliás bélelt borítékban, előre utalás után.
RachelNews

2019. január 31.

Csodát művelt a bőrömmel ez a tej. A diszkó gömb csillogásnak vége, annyira normalizálja a faggyútermelést. Végre olyan bőrképet látok a tükörben, amit már nagyon rég szerettem volna elérni - drága kencékkel. Ez a cucc ár-érték arányban egy kincs. Az arcmosás utáni pirosságot is szépen lelohasztja. Biztosan újra veszem. Ha tehetném literes kiszerelést választanék 😅

RachelNews
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

RenaTasi

2018. július 19.

Smink lemosásra tökéletesen bevált!! :)

RenaTasi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Smink lemosásra tökéletesen bevált!! :)

krisztis

2018. március 26.

Smink és arclemosásra használom. Nagyon kellemes az állaga, hidratál, nem irritál és nem is csípi a szememet mint más lemosók, de úgy tapasztalom, hogy többszöri lemosásra és csak a micellás vízzel együtt tisztítja le igazán a sminket, sokszor a 3.vattakorongon is vannak sminkmaradványok. Még meglátom hogy újraveszem-e, egyelőre elhasználom

krisztis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

BellAnna

2017. szeptember 13.

Nagyon hatékonyan tiszít ez a tej, jó az állaga, nem kell sokat használni belőle, finoman hidratál.Mindenképpen újravevős!

BellAnna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

bbernadett

2017. február 7.

Kíméletes, a sminket teljesen leszedi, nem irritál, nem csíp, hidratál is, de ahogy olvastam másnál, nekem sincs az a teljes tisztaság érzésem. Igaz, alapvetően a többlépéses tisztítás híve vagyok. Ettől függetlenül az 5*-ot mindenképp megérdemli, de inkább akcióban érdemes megvenni.

bbernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

HegiD

2016. augusztus 2.

Gondoltam ha már bevált az ugyanebből a termékcsaládból való micellás víz, megveszem mellé ezt a terméket is. A sminket nem igazán mossa le, főleg a szemsminkkel gyűlt meg a baja, mert inkább szétmaszatolja, mintsem lemossa. Inkább csak arcmosásra való, de kellemes meglepetésként ért, hogy a használata után kicsit hidratáltabb lett a bőröm

HegiD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

vegyesz001

2016. március 29.

Tényleg nagyon jól nyugtatja az arcbőrt, kitűnően leviszi a szemsminket is, így nem kell külön lemosót venni a szemfestékekhez. Véleményem szerint is sokáig elég lesz egy flakonnal, nem kell belőle sokat használni egyszerre. Szerencsére illatanyag nincs benne. Tényleg olyan mint egy arckrém, hidratálja az arcbőrt. Drágának drága (~ 4.000 Ft), de akciósan is ki lehet fogni, így én megadom neki az 5*-ot,

vegyesz001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

tuzki

2014. október 15.

Szerettem volna kipróbálni egy arctisztító tejet és e mellett döntöttem végül. Valóban kíméletes, nagyon könnyen le lehet vele szedni a sminket maradéktalanul. Nem csíp, kellemes a használata és nem kell belőle nagy mennyiség, hogy hatékony legyen (nekem két vattakorong abban az esetben ha szempillafestéket is használtam). Én utána mindig használtam azért micellás vizet is mert nem volt meg 100%-ban a komfortérzet a használata után. Hidratált is DE egy pár nap után eléggé komoly pattanásokat okozott nekem, pedig akkoriban nem használtam ezen kívül semmilyen új kozmetikumot. Nagyon sajnálom a dolgot mert kényelmes volt a használata és tényleg hatásos (ezért nem vonok le több csillagot sem), de így inkább megválnék tőle. Ha valakit érdekel feltettem az eladó termékek közé.

tuzki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

dorkka

2014. április 15.

Nagyon szeretem ezt a lemosó tejet, bár nem használom napi szinten, mert szappannal szoktam arcot mosni. Ha használom általában reggel, vagy ha nem itthon tisztítom az arcom, mivel ezt könnyebb hordozni, nem kell lemosni. Tényleg olyan, mint egy hidratáló krém, megnyugtatja a bőrt, puha marad utána. Tiszta és nem ragadós :) Nagy sokára fog elfogyni, de szerintem újraveszem akkor.

dorkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Kandi

2013. április 13.

Számomra ez a tökéletes arctisztító/sminklemosó. Nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem és a vízálló sminkeket is tökéletesen leoldja :). Mivel az én bőröm zsíros, ezért a tej használata után vízzel meg szoktam mosni az arcom. Lehetne kicsit olcsóbb, mert nálam viszonylag gyorsan fogy, de ettől függetlenül tökéletes termék :).

Kandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides