Bioderma

Ár:   4198 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az arctisztító tej gyengéden tisztítja, eltávolítja a szennyeződéseket és a make-up-ot. Az érzékeny arcbőr és a szemkörnyék tisztítására is alkalmas. Könnyű állagának köszönhetően nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

BellAnna

2017. szeptember 13.

Nagyon hatékonyan tiszít ez a tej, jó az állaga, nem kell sokat használni belőle, finoman hidratál.Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

bbernadett

2017. február 7.

Kíméletes, a sminket teljesen leszedi, nem irritál, nem csíp, hidratál is, de ahogy olvastam másnál, nekem sincs az a teljes tisztaság érzésem. Igaz, alapvetően a többlépéses tisztítás híve vagyok. Ettől függetlenül az 5*-ot mindenképp megérdemli, de inkább akcióban érdemes megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

HegiD

2016. augusztus 2.

Gondoltam ha már bevált az ugyanebből a termékcsaládból való micellás víz, megveszem mellé ezt a terméket is. A sminket nem igazán mossa le, főleg a szemsminkkel gyűlt meg a baja, mert inkább szétmaszatolja, mintsem lemossa. Inkább csak arcmosásra való, de kellemes meglepetésként ért, hogy a használata után kicsit hidratáltabb lett a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

vegyesz001

2016. március 29.

Tényleg nagyon jól nyugtatja az arcbőrt, kitűnően leviszi a szemsminket is, így nem kell külön lemosót venni a szemfestékekhez. Véleményem szerint is sokáig elég lesz egy flakonnal, nem kell belőle sokat használni egyszerre. Szerencsére illatanyag nincs benne. Tényleg olyan mint egy arckrém, hidratálja az arcbőrt. Drágának drága (~ 4.000 Ft), de akciósan is ki lehet fogni, így én megadom neki az 5*-ot,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

tuzki

2014. október 15.

Szerettem volna kipróbálni egy arctisztító tejet és e mellett döntöttem végül. Valóban kíméletes, nagyon könnyen le lehet vele szedni a sminket maradéktalanul. Nem csíp, kellemes a használata és nem kell belőle nagy mennyiség, hogy hatékony legyen (nekem két vattakorong abban az esetben ha szempillafestéket is használtam). Én utána mindig használtam azért micellás vizet is mert nem volt meg 100%-ban a komfortérzet a használata után. Hidratált is DE egy pár nap után eléggé komoly pattanásokat okozott nekem, pedig akkoriban nem használtam ezen kívül semmilyen új kozmetikumot. Nagyon sajnálom a dolgot mert kényelmes volt a használata és tényleg hatásos (ezért nem vonok le több csillagot sem), de így inkább megválnék tőle. Ha valakit érdekel feltettem az eladó termékek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

dorkka

2014. április 15.

Nagyon szeretem ezt a lemosó tejet, bár nem használom napi szinten, mert szappannal szoktam arcot mosni. Ha használom általában reggel, vagy ha nem itthon tisztítom az arcom, mivel ezt könnyebb hordozni, nem kell lemosni. Tényleg olyan, mint egy hidratáló krém, megnyugtatja a bőrt, puha marad utána. Tiszta és nem ragadós :) Nagy sokára fog elfogyni, de szerintem újraveszem akkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Kandi

2013. április 13.

Számomra ez a tökéletes arctisztító/sminklemosó. Nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem és a vízálló sminkeket is tökéletesen leoldja :). Mivel az én bőröm zsíros, ezért a tej használata után vízzel meg szoktam mosni az arcom. Lehetne kicsit olcsóbb, mert nálam viszonylag gyorsan fogy, de ettől függetlenül tökéletes termék :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

darcy

2013. február 17.

Először ezt vettem meg, aztán annyira dicsérték itt a micellás változatot, hogy azt is megvettem, de utóbbi nagyon nem jött be.
Ezt sokkal kellemesebbnek tartom. Esténként én csak simán (vizezés nélkül) áttörlöm vele az arcomat, aztán tonik és hidratáló.
Lehet, hogy furcsa, de reggel - ha nagyon sietek és nincs időm megvárni, amíg a hidratálókrém beszívódik, akkor - szintén csak ezzel törlöm át az arcomat, és már megy is rá az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

merchajnalka

2013. február 10.

Láttam a patikában hogy van ez a Lait verzió is a Bioderma Sensibio cuccok között. Meg kell mondjam, igazi felüdülés! Az állaga valahol a tejes és géles között van. Nagyon gyengéden, ugyanakkor alaposan tisztít. Én egy kicsit langyos vízzel előmosom mindig az arcom, így még könnyebben elbánik a szennyeződésekkel. A zselés tussal is, bár ebben az esetben többször kell áttörölnöm a szemem, viszont nem irritálja, így nem bánom. Nagyon kis mennyiség elég ebből is, akárcsak a micellásból. Amiért nekem most így télidőben bejön ez a lemosó - a micellásat inkább majd nyáron használom - az a hidratáltság érzés, amit maga után hagy a bőrömön. Az éjszakai krémet simán elhagytam.
Kérdés: Vajon ennek miért nincs még sok-sok véleményezője, miközben a micellás, már a 200-at közelíti? Mondjuk én is azt próbáltam ki előbb. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

Mila85

2013. február 4.

Elkezdtem én is ezt használni, kaptam ajándékba. Rá van írva hogy nem kell lemosni,csak letörölni vattapamaccsal. Ti hogy használjátok? Bevallom őszintén én azokat a lemosókat szeretem, amik úgy müködnek, h bevizezem a (sminkelt) arcom, és tejet felviszem, masszírozó mozdulatokkal lemosom az arcom. Valahogy nekem olyan nem jó érzés felvinni a száraz arcomra és úgy törölgetni le a sminket. Végülis a hagyományos módszeremmel használtam, elég jól le is jött a szem cucc is, de azért a micellás tonik szedett még le. Na majd látom, hogy barátkozunk meg, amúgy elégett lennék, mert puha lett az arcom, nem száraz, nem irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides