Biodermis

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olyan testrészekre ajánlott, melyek napközben erős mozgásnak vannak kitéve (arc, nyak, áll, térdhajlat).

Delfintimi

2016. szeptember 26.

Sziasztok!
Én egy barátnőmtől kaptam meg a termék nevét akinek anyajegyet távolított el a bőrgyógyász. Nem csak a Xeragel-t hanem a Prosil SPF 15 (fényvédő faktorral rendelkező) krémet is ajánlotta a magán bőrgyógyásza. A két termék kombinációja nagyon szépen eltüntette a heget a nyakáról.
Én császármetszés után vagyok és az üzletben ahol vettem, nem csak a Xeragelt ajánlották, hanem a tapaszt is, amivel be tudtam teljesen fedni a területet, így elég szépen eltűnt a műtét után a heg. Én csak ajánlani tudom, mert a barátnőmnek és nekem is segített már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Sziasztok!

agi.greendaygirl

2013. május 14.

annak idején, amikor még a vakbélműtét után maradt hegem korrekciós műtéte véget ért, ezt a csodakencét ajánlotta a doki, meg is vettük, valami 6000 ft volt akkor ez a kis tubuska (drága dolog a szilikon Oo). Nagyon sűrű, átlátszó, nehezen kenhető cuccot kell elképzelni, kenegettem is serényen a sebet vele már a kezdetektől fogva. Persze utána valamivel le kellett takarni, mert a ruhán foltot hagyott. Sajnos rajtam ez sem segített, nagyon rosszul hegesedik a bőröm. Így, a korrekció után néz ki talán úgy a heg, mint egy átlag korrigálatlan heg, vagy még rosszabbul. Ugyanúgy kiforrt a széle (vagy hogy kell ezt mondani) kiszélesedett, annak rendje és módja szerint. Nem mondom, hogy tuti rossz termék, lehet, hogy valakinek segít. Én csak azt mondom, hogy aki tudja magáról, hogy rosszul hegesedik, annak nem nagyon érdemes beruháznia rá, mert nem valószínű, hogy segíteni fog, ahhoz meg elég drága. :/ Viszont az idő, az már használ :D ahogy telnek az évek szerencsére egyre korrektebbül néz ki. Sajnálom, hogy megvettük, de ha nem tettük volna, akkor meg ott lett volna az az érzés, hogy mi lett volna, ha?.. :) ez már csak ilyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.