Biodroga

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pinklady94, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A benne található vitaminkoktél A-, E-, F-, H- és B5-vitaminnal tölti fel a bőrt, így az élettelibb és erősebb lesz, az arc pedig tónusosabbá válik.

Pinklady94

2017. november 30.

Reggeli arctisztítás után szoktam használni. Használata egyszerű, kis pipettával lehet a bőrre felvinni. Elég belőle pár csepp, tehát sokáig elég ez a kis kiszerelés. A vitamin bomba használata után bőröm üdévé válik. Nem vártam tőle többet azt adja amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.