Bioeel

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2020. április 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Ricinusolaj A-vitaminnal a szemöldök, szempilla, hajszálak és körmök ápolására.

vikofrivia

2020. szeptember 4.

Nagyon szépen erősíti a szemöldökömet és a szempilláimat, igazi kis csoda.
Hajra egyszer használtam eddig pakolásként, de számomra nem igazán éri meg a macerát, ahhoz túl nehezen lehet kimosni, még olivaolajjal hígítva is, a hajam meg egyébként sem sérült, a végekre mindig tapogatok hajolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Nagyon szépen erősíti a szemöldökömet és a szempilláimat, igazi kis csoda.

Etes

2020. augusztus 17.

Egyetértek az előttem szólóval, valóban drága nagyon a gyógyszertárihoz képest. Nekem nagyon sokat javított a szőkített végeimen, én a következőképpen használom:
1. hajmosás előtti nap felteszem a száraz hajhosszra megmelegítve és extra szűz oliva olajjal dúsítva (eleinte a tövekre is, de egyszerűen olyan sűrű az olaj, hogy használat során sok hajszálat tépett /?/ ki, nem bírtam tovább) és zuhanysapkában vagyok minimum 8 órát
2. hajmosás után 4. napon felteszek egy minimális mennyiséget csak a végekre hajvégápoló gyanánt (csak annyit hogy ne nehezítse el a hajat, csak ápolja)
Igaz, hogy nem egyszerű vele dolgozni, mert nagyon folyik és az illata sem kellemes, de szerintem megéri. Mint ahogy írtam, a szőkített végeimen nagyon sokat segít, szépen hidratálja, a hajnak pedig szép fényt ad.
Már csak az lenne a legjobb, ha valahogy gazdaságosabban tudnám használni, mert hiába van csak középhosszú és már nem dús hajam, és ráadásul még más olajjal keverem, így is nagyon gyorsan fogy. Így aztán végképp nem baráti az ára. :D ezért nem vonok le csillagot, mert ez csak az én bénaságom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

sophialeslie

2020. június 11.

Drága a gyógyszertárihoz képest nagyon. Én 4 naponta pakolásnak használtam a hajtövekre. Meg kell vele szenvedni, mert folyik mindenhova, az illata nem kellemes és szinte lehetetlen kimosni, de utána nehezebben zsírosodik a hajam, valamint 2 hónap alatt 5 centis babahajaim lettek. Viszlát kevés haj!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Kitsyke

2020. június 2.

Hajamon nem lattam valtozast, tobbin sem annyira... Szerintem az olcsobb valtozata jobb, az anno nekem jobban hatott, 1 heten belul lattam a valtozast... de lehet csak anno jobban hatott a cucc, most nem akar annyira..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Panu

2020. június 2.

Szuperül működik. Sajnos az olcsóbb gyógyszertári változattal nem tudom összehasonlítani, mert azt még nem próbáltam. Ezt szoktam a szemöldökömre és szempillámra kenni, általában heti párszor, éjszakára. Észrevehető a hatása, a szemöldököm sokkal dúsabb, erősebb lett, a szempilláim is szebbek. A hajamra nem szeretem kenni, túl macerás, kétszer próbáltam és nem láttam változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

KozmaNikolett2001

2020. április 19.

Gyógyszertárban vettem, nagyon kedvező áron. Rengeteg van benne így nem fog elfogyni egyhamar. Régebben használtam időközönként, akkor nem vettem észre különösebb változást. De most hogy van rá lehetőségem hogy minden nap napközben is tudjam kenegetni vele a szempilláim nagyon látványos változást tudtam elérni vele. Mindenkinek ajánlom.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Flowergarden

2020. március 23.

A gyógyszertárban kapható ricinusolaj,jobb,hatékonyabb.
Sűrűbb lett a vékonyszálú hajam, de nem vastagszárúra sűrűsödött. 5 órára szoktam rajta hagyni a hajamon hetente/kéthetente 1x, nehezen kimosható a hajból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

A gyógyszertárban kapható ricinusolaj,jobb,hatékonyabb.

CrazyHairDontCare

2020. február 4.

Még tavaly egy egész tégelyt elhasználtam a hajamra. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
- Miután elhasználtam az egészet tényleg úgy éreztem, hogy sok új rövid kis babahajam lett, de mivel mindig nagyon erős samponokat kellett használnom a kiöblítéséhez ezért akkoriban az egyébként is extraszáraz hajam még szárazabb volt. A lemosás számomra egyébként is maga volt a tortúra, vagy fél óráig kellett a fejbőrömet sikálnom és volt, hogy kétszer kellett samponoznom is.
- Tényleg nagyon sűrű és nagyon ragacsos, szerintem önmagában senki ne próbálja felvinni hajra, én mindig egy kis argánolajjal higítottam. Olvastam, hogy van, aki higítatlanul vitte fel a hajára és utána elfésülte, lehet, hogy ehhez túl göndör a hajam alapból is, de ez kb nekem lehetetlennek tűnik. Én mindig éjszakára tettem fel, szóval kb 8-9 órára hagytam rajta a hajamon.
Tényleg hatásos, de úgy érzem nekem nem érte meg a macera, nem hiszem, hogy újra próbálkozni fogok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Clementine

2020. február 4.

Szempillára, szemöldökre és hajra is használom. A szemöldököm és a szempillám éjszakára szoktam bemenni vékonyan, reggelre teljesen fel is szívódik. A hajamra heti egyszer teszem más olajokkal keverve pár órára. Lemosni úgy a legkönnyebb hogy samponozás előtt rakok fel bármilyen bolti pakolást vagy balzsamot, rajta hagyom egy percig, kiöblítem és utána rendesen habzik a sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Sadrus

2020. február 4.

2 hete használom szempillára, szemöldökre! Vettem hozzá egy szempillaspirált, azzal viszem fel esténként, meglepett a sűrű állaga, de így még kevesebb kell csak belőle alkalmanként. Már észrevehető, hogy sminklemosásnál alig hullik ki pilla és szemöldök és szép fényesek, ívesek és hosszúak a pilláim tőle :) Ráncok ellen is jó! Még nagyon sok van az üvegben, várom a további hatást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Antioxidánsok: Retinol
Vitaminok: Retinol