Bioextra

Ár:   3850-5500   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   3850-5500
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók

Az argán olaj különösen alkalmas az arc és a szem körüli érzékeny bőr, valamint az egész test és a haj ápolására

Sophia00

2019. május 3.

Rendszeresen használom, naponta, de csak lefekvés előtt, hogy reggelre beszívja a bőröm. Nagyon jól hidratál, kiválóan ápolja a száraz bőrt, nem tömíti el a pórusokat. Elég belőle kevés is. Vettem hozzá viszont a gyógyszertárban pipettát, így egy kicsit praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Dorci94

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem! Baba a bőröm tőle egész nap, úgy, hogy csak este lefekvés előtt masszírozom a megtisztított bőrömbe. Nagyon jól szabályozza a faggyútermelést, a bőröm hálás érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

stylo

2018. június 4.

Jól beszívódik. Arcra használom főleg, de a hajamra is kipróbáltam. Nem veszem újra, de elhasználom, mert nem rossz. De ezt leszámítva élnék a gyanúperrel, hogy ez nem 100% argánolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

AnisiaBella

2017. november 28.

Hajvégre és arcra is használom. Hatásos, a bőrbe jól beszívódik. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Hajvégre és arcra is használom. Hatásos, a bőrbe jól beszívódik. Szeretem.

Dorothy951

2017. november 23.

Sok jót hallottam és olvastam erről a készítményről. Sajnos kicsit fénytelen, töredezett volt a hajam, gondoltam kipróbálom, így erre esett a választás. De milyen jól tettem. :) Hajpakolásként használtam először, és miután megmostam a hajam szemmel látható volt a változás: puhább, fényesebb lett tőle. Használata szerencsére széleskörű. Pár napja az arcom kicsit kiszáradt, gondoltam az arcomon is bevetem. Nagyon jól reagált rá a bőröm, úgyhogy alkalmanként bekenem vele. Összességében nagyon elégedett vagyok. Eléri a kívánt hatást. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

natasa

2017. október 22.

Nagy elvárásokkal vettem meg. Erősen túlárazott szerintem. Egy műanyag kis flakonban van, szaga semmi. Ez már eleve rossz pont mindkettő. Az igazi argán ugyanis büdös. A finomított, meg felhígított olajoknál tapasztalható a semleges szag, netalán illat. Az ilyen olajokat sötét üvegben javasolt tárolni, na ez sem jött össze. A hatása meg semmi különös. Próbáltam magában, próbáltam hidratálóval keverve. Nekem nem igazán kellemes ezt kenegetni. Elhasználom majd valahová (nyak, dekoltázs, esetleg haj), de sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

6vilag

2017. február 2.

Gazdagította télen az éjszakai arckrémem, a kézkrémem, a lábkrémem és a testápolómat is.
Ez a mindössze 20ml-es olaj már harmadik hónapja tart nálam. Néhány csepp bármelyik krémbe és igazi gazdag téli ápolót varázsolok, főként estére.
Látom, hogy sokan hajra (is) használják, én mondjuk oda nem kentem még (eddig), Használtam már szaunázás után dekoltázsra, de lassan mindenhol megtalálom a helyét.
Bárhol maradéktalanul felszívódik és nem kell sok tényleg belőle.
Minőségi cucc, szeretem, és bár nem gondolom, hogy ez csodaszer lenne, de tényleg megérdemli a nagyon jó minősítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Bárhol maradéktalanul felszívódik és nem kell sok tényleg belőle.

Nikus88

2017. január 17.

Közel fél éve használom, nekem nagyon bevált! Sokkal enyenletesebb lett a bőröm és lényegesen csökkentek a pattanások, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kgyrk

2016. július 26.

Hajvégápolónak használom az argán olajat, finom puha, ápolt lesz a hajam tőle... :) Nagyon kevés kell belőle, különben elnehezíti a hajat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Villango

2016. június 16.

UP: nem pattogtam ki tőle, sőt, tömény E vitaminnal keverve még hatásosabb. ;)

Soha nem fogom megérteni miért tud a drogériás piacon fennmaradni olyan kence, amiben van argán olaj, mellette pedig töméntelen mennyiségű szilikon, majdnem ehhez hasonló áron, ami meg 100% tisztaságú argán olaj. Ugyanez vonatkozik a kókuszra. :) Szerintem szuper cucc ez is, meg a nature cookta hidegen sajtolt kókusz olaja. Hajra, bőrre, ezek érnek a legtöbbet. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket. Ebben az argánolajban az a jobb, hogy illatmentes.
Arcra egyenlőre nem merem kenni mert mindentől nagyon csúnyán kipattogok. Viszont testápoló és mindenféle szilikonos hajápoló cucc helyett ez viszi a primet. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

UP: nem pattogtam ki tőle, sőt, tömény E vitaminnal keverve még hatásosabb. ;)

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate