Bioextra

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roplabdaznijo@gmail.com, Módosítva: 2014. április 14.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrápoló olajat tartalmazó kapszula a szemkörnyék és arc ápolására

A kapszulákba töltött vitaminokban gazdag bőrápoló olaj különösen alkalmas az arc és a szem körüli érzékeny bőr ráncainak kezelésére. Javítja a természetes vízháztartását, óvja a kiszáradástól. A készítmény enyhe masszírozással gyorsan felszívódik.

Illatmentes, használhatják nők és férfiak egyaránt. Nem tartalmaz tartósítószert, festékanyagot.

Sophia00

2019. május 3.

Nagyon szeretem, igazi csodaszer. Nagyon könnyen felszívódik és kiváló ellenszere az apróbb ráncoknak. Üdébb, hidrataltabb bőrt eredményez. Nagyon gusztusos a csomagolás és a tégely is. Egy kapszula bőven elég az egész arcra/nyakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Lili28

2017. december 6.

Reggelente használom, nagyon masszív olajos cucc de mégis könnyen beszívódik. Ilyenkor télen a hideg miatt tetszik, hogy extrán olajos, véd a hidegtől...nyáron kicsit sok lenne, tehát inkább ezekben a hideg hónapokban tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Miskulancia

2016. február 21.

Hetente egyszer-kétszer használom a napi arckrém elé/alá...
nem csodaszer ugyan, és kicsit tapadós is az állaga, de a plussz vitaminok miatt nyilván nem vész kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Hetente egyszer-kétszer használom a napi arckrém elé/alá...

monika1966

2015. november 24.

Nagyon szeretem használni :) Egy kapszulában lévő olajjal az egész arcom és a nyakam is be tudom kenni . Viszonylag hamar beszippantja a bőröm , nem marad olajos .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

zsazsa9

2014. szeptember 26.

Mivel csak 4 db mintakapszulát próbáltam ki, ezért a hatásáról nem annyira tudok véleményt formálni. Azonban amiről igen, az a felszívódása. Olajhoz képest tényleg viszonylag gyorsan be lehet masszírozni az arcbőrbe. Persze nem azonnal szívódik fel - tehát a reggeli rohanáshoz nem megfelelő - de pár perc alatt tényleg eltűnik még az olajos hatás is. Egy-egy kapszulában pedig jó sok olaj van. Ezek miatt én esténként, illetve hétvégén használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Linoleate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil