Bioextra

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 000BETTINA000, Módosítva: 2019. március 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Grapefruit (Citrus paradisi) gyümölcs magjából és húsából extrakcióval készült 1:5 arányú kivonat.

A grapefruitmag gyógyhatásait igen széles körben fejti ki: alkalmazható emésztési problémák, gyomor-bél rendellenességek, hasmenés, ételmérgezés, paraziták, baktériumok, vírusok és gombák által okozott fertőzések, candidiázis, valamint influenza vírus ellen, különféle szájfertőzések, foglepedék, fogíny problémák kezelésére. Mindezeken túl hatásos köhögés, megfázás, torokfájás, fülgyulladás, orrmellék-gyulladás gyógyításában is. Eredményes csontritkulás kezelésében is, mivel minimálisra csökkenti a csontveszteséget azáltal, hogy semlegesíti a szabad gyököket. Gyógyító hatású a pattanások, lábujjak közötti gombás fertőzések, körömgomba fertőzés és különféle bőrproblémák esetében is. Ám a pozitív hatásoknak itt még nincs vége, hiszen kitűnő gyógyírt jelent a következő problémákra is: különböző sérülések,  mint a vágás vagy seb, szemölcs, kiütés, viszketés, korpa,  herpesz, fejtetű, bárányhimlő, kicserepesedett ajak és egyéb más problémák.

000BETTINA000

2019. március 12.

Herpesszel küzdők figyelmébe ajánlom, nekem nagyon bevált. Ha időben bekenem vele az ajkam, amikor még nem látszik a herpesz, csak a kis bizsergő érzés jelzi hogy készülődik, akkor általában ki sem jön. Ha később alkalmazom akkor is felgyorsítja a gyógyulását. Mellékhatásként kicsit kiszárítja a számat, és felkenéskor csíp is rendesen, de nekem csodaszer.

000BETTINA000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.