Bioextra

Ár:   900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   20 db és 100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, az összetevőket feltöltötte: Villo, Módosítva: 2017. október 12.

Kiszerelés:   20 db és 100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Vitamin B komplex Bioextra lágy kapszula hatféle, B-vitamincsoportba tartozó, vízben oldódó vitamint tartalmazó, vitaminpótlásra szolgáló készítmény.
A Vitamin B komplex Bioextra lágy kapszula a B-vitaminok hiányának kezelésére és megelőzésére (pl. krónikus alkoholizmus, egyoldalú táplálkozás, dohányzás, fokozott fizikai igénybevétel, idős életkor, fogamzásgátló tabletták szedése, lábadozás, továbbá bélfelszívódási zavarok, veleszületett anyagcserezavarok, cukorbetegség esetén) alkalmazható.

gyula1971

2019. szeptember 16.

Én is használom,van belőle gazdaságos 100 db-os kiszerelés is. Nyugtat,és könnyebben alszok tőle, a stresszes időszakban nélkülözhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Fatyolfelho

2018. november 13.

Nagyon jól megnyugtatott stresszes időszakban, kiegyensúlyozottabb lettem tőle, viszont növeli az étvágyat, így híztam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Samantha

2018. március 21.

Sajnos mostanában nagyon kimerült voltam. Ezt a b vitamint kezdtem szedni. 2hét múlva éreztem m a hatását. A bőröm is sokkal szebb lett. A periorális dermatitisem is alig jön elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

Beya93

2018. március 16.

UPDATE:
Már el is felejtkeztem erről...pedig baromira kicseszett velem. Majdnem 3 hetet késett ettől a sz*rtól,és mielőtt megjött olyan rosszul voltam mint az állat...rosszabbul mint amúgy, plusz maga a menzesz is sokkal rosszabb volt mint amúgy. Nagyon dühös voltam erre a vitaminra, úgy kivágtam mint a sicc.Soha többet... Idegrendszer regenerálásra, stresszre tényleg nagyon jó, de amit nekem csinált az valami brutális. 1*

2017. szeptember 16
Stressz, kimerültség, és fáradékonyság miatt vettem. 1 levéllel szedtem már be, napi 3at szedek. Érezhetően sokkal nyugodtabb vagyok, nem idegeskedek, gyakorlatilag nem tudnak kihozni a sodromból, nagyon jó érzés. A többi véleménnyel ellentétben én nem vettem észre hogy javított volna a bőrömön (nem vészes de 1-2 patti rendszeres), bár lehet ehhez hosszabb idő kell. A szám is sajnos ugyanolyan cserepes. A rossz alvásomon sem segített sajnos, pedig az első 2-3 napban jobban aludtam, már megörültem, de nem ettől volt. Mindenesetre nekem sokat segített, úgyhogy 5*, a többiről majd updatelek később.
Ja és nagyon olcsó is, 100db 900ft :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

UPDATE:

2017. szeptember 16
Ja és nagyon olcsó is, 100db 900ft :)

Villo

2017. november 27.

Nem idegi vagy bőrproblémára szedem ezt a B-vitamin komplexet, hanem más okból, így ilyen tapasztalataim nincsenek. Viszont mivel az adott vitamin egy jól meghatározott molekula, minden ilyen vitamint tartalmazó készítményben ugyanaz a fajta molekula van, így nem a készítménynek, hanem a hatóanyagnak tudható be bármilyen hatás. Ilyen értelemben a vélemények mellett a hatóanyagok mennyisége ugyanolyan fontos lenne a döntéshez, de az összetevőkhöz nem engedték feltölteni, úgyhogy ide írom be (az ajánlott napi mennyiséggel):
B1: 2,5 mg (1,1 mg)
B2: 2 mg (1,4 mg)
B3: 15 mg (16 mg)
B5: 5 mg (6 mg)
B6: 2 mg (1,4 mg)
B12: 0,0015 mg = 1,5 µg (0,0025 mg = 2,5 µg)
Én azért döntöttem a Bioextra mellett, mert bár nincs benne biotin (B7) és folsav (B9), jól ellenőrzött, gyógyszer minősítésű termékről van szó és árban is jobb, mint a táplálékkiegészítők. További előnye, hogy sok táplálékkiegészítőtől eltérően ebben nincsenek irreálisan túladagolva a B-vitaminok. Persze ez vízben oldódó vitamincsoport, nem halmozódik fel, de fölöslegesnek gondolom annyira túladagolni, hogy neon- vagy narancssárgára színezze a pisit az ürülő felesleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

B1: 2,5 mg (1,1 mg)
B2: 2 mg (1,4 mg)
B3: 15 mg (16 mg)
B5: 5 mg (6 mg)
B6: 2 mg (1,4 mg)
B12: 0,0015 mg = 1,5 µg (0,0025 mg = 2,5 µg)

tara95

2017. november 24.

Én hülye, elkezdtem szedni. Eléggé temperamentumos család vagyunk, ez nálam sincs másképp, az biztos, hogy enyhíti az idegbeteg énem DE. Tele lettem tőle pattanással, hogy most ez tisztulási folyamat volt-e vagy nem azt nem vártam meg és utánaolvastam, a legújabb kutatások szerint komoly pattanásképző a b vitamin...tehát ott áll egy doboz, szuper.

Update: végül nem tudtam nézni a feleslegesen megvett vitamint, újra elkezdtem szedni, mondván, lehet, hogy mástól pattogtam ki ennyire. És igen, vagy más volt, vagy meg kellett szoknom, de egyre szebb a bőröm és a körmöm. Na most, használok mást is mostanában, új termékeket, akkor fog kijönni leginkább mennyire használt, ha menzesz idején nem lesznek olyan erős görcseim...

Sajnos olyan rosszul voltam, hogy elájultam. Nen tudom mennyire volt benne az ideg, de akkor is. Elvileg nyugtató is lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Kremcica

2017. szeptember 16.

Szuper B vitamin! Semmi extrát nem tapasztaltam a szedésével, talán hogy kevésbé vagyok ideges és az izomgörcsök is elkerülnek. A labor szerint is a B vitamin szintem is rendben van így biztosan tudom hogy nem placebo. Ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

ediok

2017. július 25.

Napi 3x1 ajánlást kaptam a patikustól, napi 1-2 szemet szedek csak, de érezhetően nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távú szedés mellett milyen szuper hatásai lesznek még, de én már ezzel is elégedett vagyok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

drozsi

2016. szeptember 25.

En idegesseg miatt kezdtem el szedni. Megettem egy levelet utana ereztem a hatasat boromon is es a kozerzetemen is. Elfogyott nem vettem ujra sajnos, majd egy ido utan ujra jelentkeztek a bor problemak. Vettem megint es most ismet nagyon szep a borom tole.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. február 20.

Elviselhetetlenül ki volt száradva és repedezve a szám, részben B vitamin hiány, részben baktériumok miatt (egyszer iszok az évben a menzán, akkor is ez történik), a gyógyszertárban 960Ft volt a 100dbos kiszerelés, napi 3x1 ajánlott pár hétig (kb egy hónapig, amíg a hiány el nem tűnik, utána napi egy). Nos... Igen, eléggé hadilábon állok a vitamonikkal, valahogy mindig elfelejtem beszedni, ez is olyan volt, de általában a napi kettőt beszedtem, a három csak ritkán ment. Neugranormon kenőccsel pár nap alatt felgyógyult, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 20.