BioHair

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fannika001, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Hajformázók

Határozott tartást adó hajhab. Volumen növelő, erősítő hatással rendelkezik még vékony szálú haj esetén is. Megvédi a hajat a nedvességtől, fényessé és hidratálttá teszi, puha tapintásúvá varázsolja. Ultrakönnyű összetételének köszönhetően könnyen eloszlatható és nem hagy nyomot.
Tartalmaz tiszta aloe vera gélt, amely hidratáló és tápláló hatásáról is ismert, illetve különleges napvédő filtereket, amelyek megvédik a hajat a szabadgyökök és a napsugarak káros hatásaitól, mivel ezek a hajrost öregedésének legfőbb okai.