Bioheal

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 + 10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   60 + 10 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A nagydózisú C-vitamin hatékony felszívódásának érdekében acerola cseresznye kivonatával párosítottuk az étrend-kiegészítőnket.

eszterszekely

2020. március 11.

Nem találtam a drogéria polcán a szokásos C-vitaminom és ár-érték arányban ez megfelelőnek tűnt. 1000 mg dózis alatt nem veszek C-vitamint mert annak kb nincs értelme. Nem ismertem előtte a Bioheal márkát de utólag rájöttem, hogy jól döntöttem.
Aki nyafog a pirula mérete miatt az még nem szedett igazán nehezen lenyelhetőt (például a jelenlegi vas tablettám ami a klasszikus kerek formájú, ráadásul hatalmas egy pohár víz kell hozzá, hogy lemenjen). Ez hosszúkás, mindenhol lekerekített, a másik 3 étrendkiegészítővel egyszerre vesszük be mindketten a férjemmel és egyikünknek sem jelent problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

Ennie86

2018. január 27.

Folyamatosan szedek C-vitamint már pár éve. A szokásos elfogyott és a kedvező ár/mennyiség miatt ezt vettem meg. Tényleg jó nagyok és rossz ízűek a kapszulák de amióta szedem, azóta az én bőröm is tisztább, és persze beteg se nagyon vagyok. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Luckuska

2016. június 22.

Minden 2. hónapban meg vagyok fázva, ezért megelőzés céljából eszem napi rendszerességgel. Különösebb hatását nem érzem a szervezetemen, de ez még nem jelenti azt, hogy rossz. Ha pár hónapon belül nem leszek beteg, akkor már megérte. Egyedüli problémám vele a szemek mérete... óriásiak! Szerintem még egy termetes paci torkán is képesek ezek a tabletták megakadni. Kellemetlen lenyelni az biztos. Emiatt gondolkozom, hogy újra vegyem-e, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

almazsu

2015. május 25.

Több vitaminnal együtt kezdtem el szedni, főleg azért, hogy hamarabb gyógyuljanak a műtéti hegeim. Napi 2 szemet szedek belőle. A bőröm azóta gyönyörű, és a hegeim is szépen gyógyulna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.