Bioheal

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2019. október 17.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Szépségvitamin baktövissel, kollagénnel és hialuronsavval

A Bioheal Igazgyöngy lágy kapszulákban olyan természetes növényi kivonatok, vitaminok, ásványi anyagok és egyéb egyedi összetevők találhatóak, melyekre nagy szüksége van a hajhagymáknak, bőrnek és körömágynak.

• azoknak, akik gyorsabb hajnövekedést szeretnének
  • azoknak, akik szeretnék megőrizni bőrük fiatalságát
  • törékeny és repedezett körmök esetén
  • kiegyensúlyozatlan, rendszertelen táplálkozás esetén

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szofiika2791

2018. november 21.

Imádom a hajam.😊 Szinte mindig szedek valamilyen vitamint hajra.Dm-es látogatásom során találtam rá.Egy hónapja szedem napi 2 kapszula.tényleg gyorsabban nől töle a hajam.Mintha a hajhullásomon is segitett volna bár ez nem 100% h csak ennek köszönhetö mást is szedek mellé.Nekem megnyerő volt a doboza a neve és hogy lágy kapszulát tartalmaz ami jobban felszívódik.Ki nem állhatom a kinyomkodós kapszulákat..Általában minden vitaminból 2-3 hónap a kúra..egy adagot mindenképp venni fogok.Nekem tetszik.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.