Bioheal

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: CsigaSajt, Módosítva: 2019. október 21.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A benne található hatóanyagok hozzájárulnak a kollagén termeléséhez, ezáltal bőrünk egészségének, szépségének megőrzéséhez. A termékhez adott réz segít a haj és bőró színének, pigmentációjának megőrzésében.

• a C-vitamin hozzájárul a normál kollagénképződéshez, és ezen keresztül a bőr normál állapotának, működésének fenntartásához
  • a réz hozzájárul a bőr és a haj normál pigmentációjához
  • a hialuronsav egy minden szövetünkben megtalálható, nagy molekulájú szénhidrát
  • a kollagén egy óriásfehérje, mely nagy mennyiségben megtalálható bőrünkben, csontjainkban, porcainkban

CsigaSajt

2020. szeptember 30.

Most, hogy beléptem a 20-as éveim második felébe én is elkezdtem Kollagén&Hialuronsav készítményt szedni. Eddig 1 dobozt szedtem el és tökéletesen bevált, már most sokkal egységesebb a bőröm és mintha a hajam is gyorsabban nőne. Egy dolog van benne ami picit fura, hogy a tabletta bevonata elég erős ízű, így gyorsan le kell nyelni, bár nálam ez kb. minden tablettánál probléma. :P :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

zsofi207

2020. augusztus 8.

2 dobozzal szedtem be, így van valamennyi tapasztalatom a hatásáról.
Már közel 2éve váltottam külsőleg ható szérumokról belsőleg ható vitaminokra. Azóta beteg se voltam, de hogy a kollagénről beszéljek: Egyre több helyről hallani, hogy igyuk, szedjük nagyon jót tesz. Ami persze igaz is. De alapvetően az a mennyiség, amit kapszulába tudnak zárni nem fedezi a napi kollagén mennyiséget. Ezzel sincs baj éppen, hosszútávon kis mennyiségben szedve is van hatása azért. Ettől a kapszulától inkább a hajam és a körmöm erősödött, szépek egészségesek. Sosem volt ennyire szép a hajam vitaminok nélkül, kenhettem rá a legdrágább pakolásokat fényévekre van a vitaminoktól. A bőröm inkább egy szép összképet kapott a vitamintól, de mindenképpen megérte szedni. Összességében, aki kollagén miatt szedné inkább vegyem a Nutr*****um kollagén porját, abban a napi mennyiség 10.000mg, brutál hogy felveszi a harcot a szarkalábakkal és a narancsbőrrel!! Na az csodaszer!
Mindenesetre ajánlom a Bioheal termékeit, nagyon hatásosak, multivitaminja is, C-vitaminja is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 8.

2 dobozzal szedtem be, így van valamennyi tapasztalatom a hatásáról.