Biola

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eperjeske, az összetevőket feltöltötte: koosera, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Samponok

Az apróbojtorján sampon kellemes illatú, kíméletes, bőr és hajkímélő sampon. Kiválóan alkalmas a normál, száraz és festett haj tisztítására.

Kriszti0609

2019. július 8.

Hosszú, hullámos, természetesen festett (hennával és indigóval) hajam nagyszerű társa. Hihetetlen meglepetést okozott az első hajmosás alkalmával, azzal a tulajdonságával, hogy mosás közben azonnali puhaságot és lágyságot kölcsönzött a hajamnak, az ujjaimmal tökéletesen el tudtam választani egymástól a hajszálakat már samponozás közben. Semmi gubanc, csak a sima, szép haj. Olyan tökéletesen ápolja a hajamat egy lépésben, hogy használata teljesen feleslegesé teszi a hajbalzsam alkalmazását. Mindemellett szép fényt is ad a hajnak, különösen, ha a BIOLA811 Bio Narancs-Jojoba Hajfény Spray-vel együtt használom! Mély, kifinomult gyógynövények ihlette illatával elvarázsolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

bavarbivi

2015. március 3.

Nagyon sok bio és natursampont kipróbáltam már, nekem ez volt ami a legjobban bevált! Normál, viszkető, hullámos hajam teljesen jól tisztította, nem zsírosodott gyorsan, 3-4 nap után is még jó állapotban volt, a többi natursamponnal ellentétben..mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. július 6.

„Normál és száraz, színezett hajra, bio apróbojtorján kivonattal és bio szezámolajjal
Száraz, igénybevett haj esetén javasoljuk, hogy a hajmosást követően a neemfalevél kivonatát is tartalmazó hajápoló balzsamot alkalmazza, majd öblítse le haját.”

Ezt olvastam a bionom.hu oldalon, amikor a száraz, festett, ráadásul göndör hajamra kerestem valami tiszta, bio-jellegű sampont és balzsamot. Nosza megrendeltem legott ezt a sampont, és hozzá az ajánlott Neemfa hajbalzsam - Biola Ever*Youth terméket is.
Kifizettem értük kb. 4500 forintot, és elkezdtem őket használni, várva az ígért hatást. Csakhogy ahelyett, hogy javult volna a hajam állaga, egyre szárazabb, kócosan töredező lett a hatásukra!! A fodrászom majd elsírta magát tegnap, amikor meglátta a hajamat! Vittem magammal a két „csodaszert”, így ő is kipróbálta a hajamon őket, majd a balzsamnál már olyan állapotokat tapasztalt a frissen festett hajamon, hogy azonnal kiöblítette rengeteg sok vízzel, hogy biztosan kimenjen a hajszálakat sprőddé tevő anyag!! És már dobta is a kukába a flakonokat!
Én pedig szépen veszek a bevált Elseve-ből egy az eddigi normálnál egy ápolóbb, táplálóbb változatot.
Utána pedig kicsit elgondolkodom a bio-kozmetikumok és a Biola-termékek milyenségéről! Van ugyan néhány termékük, amely nagyon jól bevált nálam, rendszeresen, megelégedve használom őket, de a hagyományos kozmetikai ipari termékek ennyi csalódást és ennyi fölösleges pénzkidobást nekem nem okoztak, mint ezek a cuccok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology