Biola

Ár:   14.895 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2018. július 27.

Ár:   14.895 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyen beszívódó növényi bioaktív olajok tárháza, amely a sugárzóan szép megjelenést segíti. A bőrregenerációt támogató age defence hatóanyagokban gazdag kurkuma, homoktövis, körömvirág és aranyvessző kivonatokkal készül. Az antioxidánsokban gazdag rozmaring és citromfű kivonata valamint az E-vitamin a rejuvenálódási folyamatokat támogatja.

A parfüm természetes növényi illóolajokból származik. Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Kriszti0609

2019. augusztus 31.

Amilyen az illata, olyan a hatása is! Frissesség minden szinten! Az érzékeimet a friss mentás, citromfüves természetes illat ragadja meg, a bőrömet pedig a növényi olajok és kivonatok keveréke ajándékozza meg frissességgel. Esténként szeretem használni, csak magában a jól letisztított bőrömön. Az arcomon, nyakamon és a dekoltázsomon is. Felvitele előtt tonikkal (hát persze, hogy Biolás) jól megnedvesítem a bőröm és úgy masszírozom be az olajat. Így csodásan beszívódik, pihe-puha lágyságot maga után hagyva. Úgy ébredek, mintha kivasalták volna az arcomat! A mimikai ráncaimat nagymértékben kisimítja. Minden cseppje megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Eszter0101

2019. július 25.

A legjobb arcápoló olaj, amit vettem. Friss és táplált a bőröm minden egyes használat után. Imádom! Nagyon tudom ajánlani száraz bőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Salvia Hispanica Seed Oil

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.