Biola

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brigi910, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők

Napozáshoz rendkívül erős fényvédő hatású fényvédő, testre és az arcápoló krém fölé is használható. A pigmentációs zavarok halványító kezeléseinek kúrája alatt, valamint az aknés bőr pórustisztítását követően célszerűen használható a nappali arcápoló fölé, hogy a fényártalmakra ilyenkor különösen érzékeny bőrt megóvjuk. A napfény okozta ártalmaktól és a mélyrétegi bőröregedési folyamatok mérséklését támogató erős antioxidánsokat és bőrápoló hatóanyagokat, növényi olajokat tartalmazó krém. Fényérzékeny bőrre, vagy erős peelingezést követően is erős védelmet jelent.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Kriszti0609

2019. augusztus 3.

Ez a magas faktorszámú fényvédő krém nekem nagyon bevált, illetve a kislányomat is ezzel kenem be, ha napra megy. Arckrém fölé is használtam és nagyon jól működött. Tudatos használat mellett (például figyeltem arra is, hogy fürdés után újra kenjem magam) egyáltalán nem égtem le, hosszabb tengerparti időtöltés alkalmával sem. Az illata is nagyon kellemes, amely nagyon jó bőrérzettel párosul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Eszter0101

2019. július 25.

Nagyon jó fényvédő, nem ragad, és a nagyon fényérzékeny bőrömön nem fogott a nap. Kicsit még bronzultam is. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Reci81

2019. május 24.

Sajnos arcon nagyon maszk hatást kelt. Ezenkivül mintha fulladna alatta bőröm. Újabban bb krémként is hívják. Testre strandra tökéletes fizikai szűrő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

incifinc

2018. október 28.

Tavasszal próbálkoztam vele. Kidobásra vár, ma ki is dobom. Pedig utánaolvastam, hogy látszik a bőrön, de annyira akartam hinni, hogy nekem majd nem fog. Hát irtó ciki felkenve... Na mindegy, ebből is tanultunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

laszti

2017. június 5.

Tengerparton használtuk, a gyerekek bőrét maradéktalanul megvédte. Ami kellemetlen, hogy a ruhát megfogta és elég érdekes színt eredményezett a bőrünkön. Ugyanakkor, mivel ez fizikai fényvédő, ez várható volt. Mivel nem vagyok hajlandó kémiai szereket használni, ezért elfogadtam, hogy viccesen nézünk ki. A hatása abszolút, barnultunk, nem égtünk le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

tinyblackpaw

2017. május 29.

Az összetevők szépek, de a végeredmény meglehetősen nevetséges, mintha csak lemeszeltem volna vele az arcom.
Mint ahogy az előttem szólók is írták, emberektől mentes helyen használható, hatását tekintve megfelel a célnak, csak hát vállalhatatlanná teszi az ember megjelenését ezzel a förtelmesen matt, fehér mázzal.

Paszta szerű, majdhogynem fehér, sűrű krém, vizes bőrre ajánlott felvinni, de még így sem dolgozható el vállalhatóan. A legjobb módja a felhasználásának, ha emberek közé akarunk merészkedni (és akkor is csak strandokra, napozó helyekre) ha összekeverjük valamilyen színezett hidratáló krémmel és ütögető mozdulatokkal megpróbáljuk egységessé tenni. Vízállónak részben vízálló, de az egyenletlen fedése miatt a nedvesség csak továbbront az összképen.

Pozitívum viszont, hogy nem engedett leégni még a legerősebb UV sugárzás alatt sem. Nekem kifejezetten tetszik az illata, és ami még külön plusz pont, hogy nem okozott pattanásokat ami esetemben a legtöbb fényvédő krémnél gyakran előfordul.

Ár-érték arányban az eldolgozhatatlansága miatt nem éri meg az árát, viszont aki a természetes összetevők híve és szeretne maximális védelmet ugyanakkor nem zavarja a fehér mész szerű összkép annak érdemes szemet vetnie rá, ha nem talál jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

DianaS

2016. február 23.

Nagyon kényelmetlen felkenni..a színe is sötét, meg persze a lemosás.. ezért én csak itthon napozáshoz használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Emimo

Korcsoport: >54
2015. május 4.

Évekig használtam, remek volt. Változtattak rajta: nemcsak tubusba rakták, rossz színekkel, sűrű, fogpaszta szerű állaggal, de BB krémnek írják. Hiába a jó tanács, hogy kenjük vízzel, ez csak emberektől mentes helyen használható, mert az eredmény siralmas. Vakolathoz hasonlító, matt, rossz színű, enyhén foltos (a nehéz kenés miatt) kulimáz. A tavalyi tubus még teli van, de nemhogy városba nem kenném az arcomra, más célra is van ennél sokkal jobb. Kár, hogy így elrontották, hiába dicsérik sokan. Az, hogy valami "méregmentes", csak egy (1) dolog az elvárások között, aminek meg kellene felelnie. Ez csakis annak felel meg.

Utólagos kiegészítés:
Rájöttem, hogyan lehet mégis hasznosítani az önmagában számomra használhatatlan krémet. Összekeverem picivel több mint a fele Uriage Bariésun 50+ krémmel (vagy a tenyeremben vagy kis tégelyben kicsi adagot előre). Így el tudom kenni, nem száraz vakolat, csíkos az eredmény. És a színezése sem rémes így. Örülök, mert bosszantott, hogy egy tubust elherdáljak. Az Uriage feljavítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 4.

Utólagos kiegészítés:

Natúrmániás

2014. augusztus 6.

Nem tudok maximális pontot adni rá, mert nagyon körülményes a használata. Vízzel kell felpancsolni, nem egyenletes, nem higiénikus szerintem, és nekem, aki mindenhová utolsó percben indul, nem elég gyors a használata, és a ruháimat is összefogta, és ez eléggé bosszantó. A színével nem volt baj, pont a bőröm árnyalata, de mivel nem sikerült egyszer sem vízzel simára keverni, mindig csíkos voltam tőle. Pozitívum viszont, hogy sose égtem le, és a szuper érzékeny bőrömnek sem ártott. Tényleg jó lehet azoknak, akik ügyesebbek, és el tudják keverni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

MissNickole

2014. május 26.

Én csak most fogom kipróbálni, ezért megelőlegezem az 5 pontot, aztán meglátjuk....

Egyébként a kenéssel kapcsolatosan a webshopban ki is van írva, hogy nedves bőrre vigyük fel....

A tubusa viszont mintha megváltozott volna, nem a képen szereplő tégelyes változatban kapható, hanem a kupakra állítható tubusban.... lehet cserélni kellene a fotót....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A búza fiatal hajtásainak a kivonata, mely gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben és vitaminokban, így pl. E és B-vitaminban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és bőrkondicionáló hatású összetevő. Mint a legtöbb búzából nyert kivonat, ez is igen gazdag gluténben. A hatóanyag gyártója szerint az összetevő segít megvédeni a bőr természetes védőrétegét azáltal, hogy tápanyagokkal és nedvességgel látja el a bőrt.