Biola

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyen felszívódó bőrtápláló olajok, valamint a jojoba olaj segítik a bársonyos bőrhám kialakulását. A birs és vöröshere kivonata a vitaminokkal a bőrstruktúra felépítő folyamatokat támogatja. Diszkrét illatát a természetes illóolajok adják. A gyógynövények kivonatai a hyaluronsavval együtt elősegítik a fiatalosan üde, hidratált bőrállapot kialakulását.

Ár: 4500+posta , Eladó: Maghy84
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kőszeg, fizetés: személyes átvétel, posta
felicitas

2018. november 22.

Száraz, vízhiányos bőrre... Diszkrét illat... Bársonyos bőr... Annyira vágytam rá a jó vélemények alapján, de az illatától a falra mászok. Egy Biolának miért kell ilyen erős illat, nekem ez parfümgyanús, az ylang-ylang nem ilyen. No mindegy is, ízlések és pofonok. A nagyobb baj, hogy mitesszereket okozott, bár nem nagyokat, de a bőröm szép tisztasága oda lett. Valamint hogy nem hidratál eléggé. Szérummal, szérum nélkül, sehogyse. Meleg októberben. Ezt a krémet nem nekem találták ki, átlagos. Csak az ára nem ezt tükrözi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

gyorfiorsolya

2018. június 25.

Főleg télen, de nyáron is hetente 1-2-szer használom, szuper jó hidratáló. Nagyon sokszor vettem már újra, és fogom is, amíg lehet kapni. Szeretem az illatát is, állagát is, hogy egy kicsit azért be kell masszírozni, de utána jó hidratált a bőröm, és tudom, hogy nincs tele vegyszerekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

baba_girl_16

2018. április 14.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, viszont csak most nyilatkozok róla, hogy elfogyott és van hosszútávú véleményem is. Csaknem három hónapig tartott a krém, mindennapos használat mellett. Nagyon elegáns a csomagolása, tetszik a design. Vékony rétegben elég felvinni, gyorsan beszívódik és tökéletesen lehet rá sminkelni. Nem irritálja a bőrt, nem okoz pattanásokat, viszont szebbé sem tette az arcom, pedig nagy reményeket fűztem a termékhez. Sajnos a hidratálása számomra nem elegendő. Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

thewildone

2018. március 13.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon tetszik benne, hogy hamar beszívódik, nem hagy filmréteget a bőrön. Remekül hidratál és egységesnek tűnik a bőröm röviddel a használat után. Amit tesztelésre nyertem, már elfogyott. A héten vettem újra, ajánlom kombinált bőrre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Encssy

2018. január 25.

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémet.
A csomagolása nagyon szép, szeretem a pumpás adagolót, mert higiénikus és a megfelelő mennyiséget adja. Egy pumpálásnyival be lehet kenni az egész arcot, viszont én kettőt szoktam, mivel száraz a bőröm. Sajnos engem még így se hidratál eléggé, miután felkenem nem érzem azt a hűsítő érzést az arcomon, sőt még a viszketés is megmarad néha. Szerencsére az illata nem túl erős, mert nekem nem tetszik, olyan ecetesnek érzem. Azonnal beszívódik, így sminkelni könnyű rá, nem is fényesedik ki a bőröm. Szerettem volna szeretni, de biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémet.

eniko04

2018. január 17.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Nagyon tetszett, hogy magyar termék és bio is, a birs kivonat pedig külön felkeltette az érdeklődésem. De igazából egy egyszerű, megbízható hidratáló. Télre kicsit vékony, de így is jól működik, nem szárad ki az arcom. A pumpa jól működik, higiénikus, illata alig van, ami egy arckrémnél külön jó hír. Tetszik, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Fiffi

2018. január 13.

Tesztelésre nyertem az oldalon. Végre meg is jött. A csomagolása ízlése és higenikus. Pumpás, adagoló fejjel lehet belőle nyomni + van kupakja is. Illata nem túl erős de azért érezhető, jázminos, nekem kifejezetten izlik. Állaga folyós, nem tömör krém, inkább tejszerű, vizes. Kicsit féltem felkenni az első alkalommal, mert a bőröm "agresszív" szakaszban van, azaz érzekeny és kipirosodó és ilyenkor csak patikai kencéket szoktam használni. Kellemesen csalódtam, egyáltalán nem lobbantotta be a bőröm, sőt még segített is, kissé lejebb vitte a pirosságot. Jól hidratál, ami nem mindegy a teli időszakban. Smink is csodásan megy rá. Összességében eddig az első bio krémem, ami teljesen bevált. Ajánlom minden érzékeny bőrű sorstársamnak. Kiváncsi vagyok a hosszútávú hatásaira is úgyhogy majd irok updatet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Ewee

2018. január 4.

Szerencsémre egy natúr kozmetikumot nyertem tesztelésre.
Benyomások:
Nem pattog ki tőle a bőr
Tökéletes smink alá

Kell ennél több?
Újra vevős termék 

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Szerencsémre egy natúr kozmetikumot nyertem tesztelésre.
Benyomások:

Újra vevős termék 

Wacskamati

(!)
2017. december 6.

Első benyomások: nagyon kellemes, lágy, könnyű krém. A pumpás kiszerelés is szuper, nagyon könnyen használható. Hosszabb távon is használnom kell ahhoz, hogy ajánlani tudjam. Néhány hét után visszatérek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 6.

laszti

2017. június 5.

Szeretek natúr vagy bio termékeket használni, így nagyon örültem, hogy készülnek itthon is ilyen termékek. Ezt a krémet téli időszakban használtam, akkor a bőröm száraz bőrre hajaz. Ez a krém tökéletes volt, nem húzott a bőröm a nagy hidegben sem. Az illata nekem enyhe gyógynövényes, de hát az is van benne. :) Ár-érték arányban nekem tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.