Biola

Ár:   7162 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2020. március 27.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyen felszívódó bőrtápláló olajok, valamint a jojoba olaj segítik a bársonyos bőrhám kialakulását. A birs és vöröshere kivonata a vitaminokkal a bőrstruktúra felépítő folyamatokat támogatja. Diszkrét illatát a természetes illóolajok adják. A gyógynövények kivonatai a hyaluronsavval együtt elősegítik a fiatalosan üde, hidratált bőrállapot kialakulását.

Ár: 4500+posta , Eladó: Maghy84
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kőszeg, fizetés: személyes átvétel, posta

Saci88

2020. január 18.

Főleg az őszi-téli időszakban minden reggel, szérum felvitele után használom. Nekem egyszerűen csodát művelt, a kombinált, pirosodásra hajlamos bőrömmel.
Amióta ezt használom elmúltak a hámlásig száradt részek az arcomról, mindezt úgy, hogy látványosan jó hatással van a zsírosabb T vonalra is.
A második tubussal használom, gazdaságos a kiszerelése, nekem napi 1 nyomás elegendő.
Az illata valóban diszkrét, hamar elillan.
Mindenképpen újra és újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Az illata valóban diszkrét, hamar elillan.
Mindenképpen újra és újra vevős!

felicitas

2018. november 22.

Száraz, vízhiányos bőrre... Diszkrét illat... Bársonyos bőr... Annyira vágytam rá a jó vélemények alapján, de az illatától a falra mászok. Egy Biolának miért kell ilyen erős illat, nekem ez parfümgyanús, az ylang-ylang nem ilyen. No mindegy is, ízlések és pofonok. A nagyobb baj, hogy mitesszereket okozott, bár nem nagyokat, de a bőröm szép tisztasága oda lett. Valamint hogy nem hidratál eléggé. Szérummal, szérum nélkül, sehogyse. Meleg októberben. Ezt a krémet nem nekem találták ki, átlagos. Csak az ára nem ezt tükrözi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

gyorfiorsolya

2018. június 25.

Főleg télen, de nyáron is hetente 1-2-szer használom, szuper jó hidratáló. Nagyon sokszor vettem már újra, és fogom is, amíg lehet kapni. Szeretem az illatát is, állagát is, hogy egy kicsit azért be kell masszírozni, de utána jó hidratált a bőröm, és tudom, hogy nincs tele vegyszerekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

baba_girl_16

2018. április 14.

Én is tesztelésre kaptam a terméket, viszont csak most nyilatkozok róla, hogy elfogyott és van hosszútávú véleményem is. Csaknem három hónapig tartott a krém, mindennapos használat mellett. Nagyon elegáns a csomagolása, tetszik a design. Vékony rétegben elég felvinni, gyorsan beszívódik és tökéletesen lehet rá sminkelni. Nem irritálja a bőrt, nem okoz pattanásokat, viszont szebbé sem tette az arcom, pedig nagy reményeket fűztem a termékhez. Sajnos a hidratálása számomra nem elegendő. Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

thewildone

2018. március 13.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon tetszik benne, hogy hamar beszívódik, nem hagy filmréteget a bőrön. Remekül hidratál és egységesnek tűnik a bőröm röviddel a használat után. Amit tesztelésre nyertem, már elfogyott. A héten vettem újra, ajánlom kombinált bőrre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Encssy

2018. január 25.

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémet.
A csomagolása nagyon szép, szeretem a pumpás adagolót, mert higiénikus és a megfelelő mennyiséget adja. Egy pumpálásnyival be lehet kenni az egész arcot, viszont én kettőt szoktam, mivel száraz a bőröm. Sajnos engem még így se hidratál eléggé, miután felkenem nem érzem azt a hűsítő érzést az arcomon, sőt még a viszketés is megmarad néha. Szerencsére az illata nem túl erős, mert nekem nem tetszik, olyan ecetesnek érzem. Azonnal beszívódik, így sminkelni könnyű rá, nem is fényesedik ki a bőröm. Szerettem volna szeretni, de biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémet.

eniko04

2018. január 17.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Nagyon tetszett, hogy magyar termék és bio is, a birs kivonat pedig külön felkeltette az érdeklődésem. De igazából egy egyszerű, megbízható hidratáló. Télre kicsit vékony, de így is jól működik, nem szárad ki az arcom. A pumpa jól működik, higiénikus, illata alig van, ami egy arckrémnél külön jó hír. Tetszik, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Fiffi

2018. január 13.

Tesztelésre nyertem az oldalon. Végre meg is jött. A csomagolása ízlése és higenikus. Pumpás, adagoló fejjel lehet belőle nyomni + van kupakja is. Illata nem túl erős de azért érezhető, jázminos, nekem kifejezetten izlik. Állaga folyós, nem tömör krém, inkább tejszerű, vizes. Kicsit féltem felkenni az első alkalommal, mert a bőröm "agresszív" szakaszban van, azaz érzekeny és kipirosodó és ilyenkor csak patikai kencéket szoktam használni. Kellemesen csalódtam, egyáltalán nem lobbantotta be a bőröm, sőt még segített is, kissé lejebb vitte a pirosságot. Jól hidratál, ami nem mindegy a teli időszakban. Smink is csodásan megy rá. Összességében eddig az első bio krémem, ami teljesen bevált. Ajánlom minden érzékeny bőrű sorstársamnak. Kiváncsi vagyok a hosszútávú hatásaira is úgyhogy majd irok updatet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Ewee

2018. január 4.

Szerencsémre egy natúr kozmetikumot nyertem tesztelésre.
Benyomások:
Nem pattog ki tőle a bőr
Tökéletes smink alá

Kell ennél több?
Újra vevős termék 

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Szerencsémre egy natúr kozmetikumot nyertem tesztelésre.
Benyomások:

Újra vevős termék 

Wacskamati

(!)
2017. december 6.

Első benyomások: nagyon kellemes, lágy, könnyű krém. A pumpás kiszerelés is szuper, nagyon könnyen használható. Hosszabb távon is használnom kell ahhoz, hogy ajánlani tudjam. Néhány hét után visszatérek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 6.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide, Retinyl Palmitate

Tönkölybúza kivonat. Fehérjetartalma és aminosav tartalma felülmúlja a hagyományos búzáét. Vitamin- és ásványi-anyag-tartalmára jellemző, hogy megtalálható benne szinte a teljes B-vitamin –csoport (a B12-vitamin kivételével), és niacin- és E-vitamin tartalma sem csekély. Réz-, vas-, mangán- és cinktartalma is meghaladja a búzáét. Kalcium-, magnézium-, foszfor- és szeléntartalma szintén számottevő. Arról, hogy konkrétan a kozmetikumokban mire szolgál az összetevő sajnos nem találni információt, de a benne lévő anyagok alapján bőrregenráló és vízmegkötő tulajdonsága lehet.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Egy bazsalikum féle kivonata. A kozmetikumokban levelének és virágának a kivonatát és a bazsalikum olaját is használják. A CosIng a növény legtöbb részét tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyagnak kategorizálja.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.