Bioline-Jato Lifting Code Feszesítő Ráncfeltöltő Hatású Szem-Ajak Kisimítását Ápoló Krém

Bioline-Jato

Ár:   12435 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bioline, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az emulzió elősegití a bőrszövet rugalmasságát, az apró ráncok kisimítását.

zsszucs

2020. július 20.

Bioline Jato termékeket használ a kozmetikusom, és nagyon jó tapasztalatom van a termékékkel. De!!! Ezt meg ne vegye senki, akinek érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőre!!
Megvettem, mert kozmetikában már használtam a termékcsalád más termékeit. Itthon az első alkalommal, amikor kipróbáltam, reggel úgy ébredtem, hogy piros foltokkal volt tele a homlokom, és a szemem alatt/orrnyergem mellett.
Nem gondolom, hogy a termékkel van baj, de nem hiszem, hogy otthoni használatra alkalmas. Egy nagyon jól felépített arckezelesnek lehet a része, de nem önmagában egy otthoni éjszakai rutinnak. Nyilván nem lehet minden éjszaka 10 lépésben kezelni az arcot, ahhoz, hogy a hyaluron filler, ne okozzon száraz, kipirosodott foltokat.
Update: kitapasztaltam a szérum használatát. Mivel a hyaluron sav nagy és kis molekula méretben is jelen van, kizárólag nagyon vizes alapú krém után jó használni.
(Nem igazán vizes alapú volt a krém, ami után használtam, így előzetesen a bőrömből szívta el a vizet, és száraz foltokat okozott)
Megnézzük hosszú távon milyen lesz, egyelőre 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Megnézzük hosszú távon milyen lesz, egyelőre 4es.