Best of Beauty 2019

Bioline

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. június 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Az organikus moringa olaj hidratál, táplál, nyugtat, valamint kivételesen erős antioxidáns, így az érett, rugalmatlan, száraz bőr ápolásában az egyik legnagyobb segítség. magas vitamintartalma mellett, nagy mennyiségben tartalmaz rezet és kalciumot valamit értékes savakat, mint például dekozánsav, sztearinsva, linolsav. Szobahőmérsékleten sokáig elálló, könnyen beszívódó ápoló olaj, mely a növény első sajtolásából készült, vegán termék.  A csomagolás légmentesen záródik. A moringa olaj széles körben alkalmazott növényi kivonat, mely készülhet a növény leveléből és magjából egyaránt. Nem csupán a kozmetikában veszik hasznát jótékony tulajdonságainak, de belsőleg alkalmazva sokat tehet egészségünk elősegítéséért és megtartásáért. A Bioline kozmetikumok nagy előnye a tisztaság, a frissesség és a tény, hogy vegán valamint állatokon nem tesztelt termékekről van szó. A Moringa olaj első sjatolású, a növény magjából mechanikai úton kinyert organikus bőr-, és hajápoló, mely kizárólag a természet tiszta erejével hat."

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 20.

2017. június 11. Hát annak kivételesen örülök, hogy először írhatok erről a csodálatos olajról! Másfelől visszaigazol, hogy sajnos, nagyon nincs benne a köztudatban. Kedves kortársaim és leendő kortársaim, tessék minél előbb elkezdeni használni az olajokat. Bár én is előbb találkoztam volna velük, de talán még most sem késő. Eddig csak a szárazolajat és egyéb összetevőket is tartalmazó arcolajokat használtam, amelyeket a reklámokból ismertem meg. Egy kiváló alternatíva ez a termék a prémiumkategóriás társaihoz képest, megfizethető áron, 100% tisztaság, szinte hihetetlen. Én esténként használom az olajos hatása miatt, ami az arcomon még reggel is érződik. Nincs semmilyen adalék benne, így illatanyag sem, ezért aztán nem is mondanám finom illatúnak, kissé inkább az étolajhoz hasonlít, de ezzel senkinek nem akarom a kedvét elvenni, mert a hatása mindezért kárpótol. Már néhány nap után is láthatóan szebb lesz a bőrkép, egyszerűen megszépíti a bőrt. Minden korosztálynak és bőrproblémára található megfelelő olaj, ezt már az ókorban is tudták és alkalmazták is. Egyike azon kevés termékeknek, amit mindenkinek jó szívvel, csak ajánlani tudok, a jótékony hatása miatt. Csak remélni tudom, hogy az öt ponttal egy picit is hozzájárulok a Moringa olaj méltó megítéléséhez! Nem véletlen, hogy a The Body Shop is felfedezte, de a termékeiben csak "nyomokban" található meg ez az értékes hatóanyag. Éljen a Moringa olaj, csak ezt mondhatom!!!

2017. augusztus 20. Időközben egyéb olajokkal bővült a repertoárom, és csak megerősödött bennem, amit korábban is írtam. Örülök annak, hogy az olajokról szóló vélemények mintha szaporodnánk az utóbbi időben. Ami nagyon fontos, hogy OLAJAT soha nem szabad száraz bőrre alkalmazni, mert ellentétes hatást válthat ki. Legjobb, ha valamilyen virágvizet használunk, de még a sima víz is megteszi. Sajnos, ezt még az üzletekben sem tudják feltétlenül az eladók, és nem ezzel a figyelemfelhívással ajánlják a termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.