Bioline

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Noble Store   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eibao, Módosítva: 2016. június 23.

Lelőhely:   Noble Store
Kategória:   Testápolók

A Bioline édes mandula testápolója homoktövis olajjal táplálja, regenerálja a bőrt, E-vitamin tartamának köszönhetően feszesíti azt. Rozmaring és csillagfürt kivonat tartalmának köszönhetően antioxidáns hatással bír, valamint elősegíti a bőr saját kollagén termelését. Hosszan tartó hidratálást biztosít, helyreállítja a lipidréteget még a nagyon száraz bőrön is.