Biomed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   180 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BDia78, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Sportolás, fitness, túrázás, testedzés alkalmával terhelt izmok felfrissítésére.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>