Biomed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2017. október 20.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Testápolók

Fáradt és sajgó testrészek (váll,könyök, derék, térd...) masszírozására.

Fokozza a bőr alatti kötőszövetben az anyagcserét. 5% tápláló mandulaolajjal dúsítva.

bodni

2016. január 1.

Az első masszázsolajom ez volt.Minőségi és van egy elég intenzív illata is.Szerettem vele dolgozni mert jó hasznát vettem, de egy idő után az erős illata sok volt de ez az egyetlen negatívum amit tudnék róla mondani.Mivel elég intenzív az illata, jobb ha csak a fájó, problémás pontokra használjuk szerintem (mondom ezt már tapasztaltabban) és nem az egész testre..Van egy ugyanilyen levendulás társa az is elég intenzív illatú de az relaxáló,nyugtató hatású inkább de úgyszintén kitűnő termék.Látom van benne paraffin ezt korábban nem néztem, de akik erre érzékenyek azoknál inkább tegyünk bőrpróbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Zorkaboszorka

2012. október 25.

Kellemes illatú,üdítő és relaxáló hatású masszázsolaj.Én patikában vettem,reuma és ízületi gyulladások okozta fájdalom csökkentésére ajánlották,természetes alternatívaként.Persze nem helyettesíti a fájdalomcsillapító gyógyszereket,de ez nem is várható el egy gyógynövényes olajtól,viszont remek frissítő,ugyanakkor lazító hatása van.Könnyen beszívódik,ezért hosszas masszírozáshoz több kell belőle.A mandulaolajnak köszönhetően finoman ápolja is a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract