Bionnex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A BIONNEX TRIOCOMPLEX CX 17 formulát tartalmazza magas koncentrációjú formában. Megelőzi a haj további őszülését és visszaállíthatja eredeti hajszínét. Különleges formulát tartalmaz a minél gyorsabb eredmény elérése érdekében. Valamennyi hajtípus esetén alkalmazható.

Villango

2013. július 28.

Nulla csillag. Kb. A párom 5 hónapig használta, semmit nem ér. Higyjétek el. Sőt, nem csak a spray-t, de a drága samponját is használta. Óriási átverés az egész.
Szóval pénzkidobás, mi fotóztuk a párom haját minden 3. héten, és még őszebb lett!!! Viccet félretéve, pedig egy férfinál ugye van hajvágás rendesen, tehát a hajkoronájuk pár havonta cserélődik. A samponnál irta egy lány hogy a hajtőnél látja a változást. Adjon még ennek időt, mert az nem az lesz.

Párom több kollégája is használta, akik szintén semmi változást nem tapasztaltak, igy több ember nevében is beszélek.

(Kipróbáltuk viszont a No Grey nevű lötyit, ami egy szesz (szerintem) ....és bár elvileg szinez...na az hat!! Itt is vannak róla infók sok sok pozitiv. Egy flakon kb 2500.- , és két hét után látszódott a változás! Ezt a szinezés dolgot nem értem, de a páromnak sötétbarna/fekete az eredeti hajszine ...és tényleg alig van már ősz hajszála.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.