Bionsen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2021. szeptember 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló sampon és tusfürdő argán olajjal.

Yubiri

2021. július 29.

Samponként nem használtam, csak tusfürdőként, már majdnem elfogyott, mikor észrevettem, hogy sampon is és nemcsak tusfürdő.
Tusfürdőként: az illata, retros, valamire nagyon emlékeztet gyerekkoromból, de nem jövök rá, talán egy régi naptej illata volt hasonló. Vásárlás előtt megszaglászva amúgy jobban tetszett, mint fürdés közben. Tusolás után szerintem nem marad meg az illata.
Érzetre olajos, abszolút nem szárította a bőröm, irritációt nem okozott.
Az árára nem emlékszem, Euros boltban vettem. Elsősorban a csomagolása fogott meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

Érzetre olajos, abszolút nem szárította a bőröm, irritációt nem okozott.