BioOleo Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. szeptember 28.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Hidegen sajtolt édesmandula-olaj. Alkalmazható az arc, a test és a haj ápolására.

Tvylvis

2018. április 27.

Egy előfizetős dobozban volt, még soha sem hallottam a márkáról. Én egész arcra nem szeretek olajokat használni, még úgy sem, hogy száraz a bőröm. Sminklemosásra ugyanakkor nagyon jól bevált. Viszont jó pár csepp kell a vattapamacsra, hogy jól csússzon, és ne nyúzzam a szemem körüli bőrt. Így viszonylag gyorsan elfogyott. Jól és alaposan leszedi még a legkitartóbb szempillaspirált is. Őszintén szólva nekem a sima kókuszolaj jobban bejött, de ez a termék sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil