Biopark Cosmetics

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A mangó vaj sztearinsavban gazdag, intenzíven hidratál és csodálatosan puhává teszi a bőrt. Csökkenti a bőrsejtek degenerációját, ezáltal gyorsítja a bőr regenerálódását és rugalmasan tartja a bőrt. Táplálja a száraz és regenerálja az érdes és repedezett bőrt. Optimális ápolást biztosít a különböző bőrproblémákra, mint például ekcéma, dermatitisz, leégés vagy pelenka kiütés. Ezen kívül az allergiások is részesülhetnek gyengéd ápoló tulajdonságaiból. A mangó vaj enyhíti a viszketést rovarcsípés után és hatékonyan megakadályozza a terhesség alatt a striák kialakulását.
Tápanyagokban gazdag, ezért rendkívüli natúrtermék, valamint kiváló anti-aging bőrápoló. Tökéletes a kisebb sebek ápolására és izomlázra.