Biopark Cosmetics

Ár:   €6   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Ár:   €6
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Rózsa virágvíz. Használható természetes parfümként, de akár tonikként is.

Tvylvis

2016. március 25.

Nagyon szeretem mostanában a hydrolátumokat. Sokkal könnyebb bármilyen krémet eloszlatni az arcon, ha előtte befújom a bőröm vele, valamint hidratáltabbnak is érzem utána a bőröm.
Ezt a rózsás verziót a bőrpír csökkentésére, a bőr nyugtatására vettem. Ha valaki nem kedveli a - természetes - rózsaillatot, akkor ezt ne vegye meg, ez ugyanis nagyon rózsaillatú. Vettem hozzá egy külön spriccelőt, így a használata is nagyon egyszerű. A márka hidrolátumai egyébként szerintem nagyon jók, sokféle van különböző bőrtípusokra. Kap egy ötöst, összességében kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.