Biopark Cosmetics

Ár:   6 €   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. május 28.

Ár:   6 €
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

Levendula virágvíz. Többféleképpen használható:

• Tonik: gyengéden tisztít, és egyensúlyba hozza a bőrt, így a száraz és a zsíros bőr ápolására is alkalmas
  • Testspray: főleg a nagy melegben kellemesen hűsít, frissít
  • Kendőre fújva nedves törlőkendőként is használható
  • Napégés vagy rovarcsípés esetén nyugtatja a bőrt

Tvylvis

2015. szeptember 22.

Nagyon szeretem mostanában a hydrolátumokat. Sokkal könnyebb bármilyen krémet eloszlatni az arcon, ha előtte befújom a bőröm vele, valamint hidratáltabbnak is érzem utána a bőröm.
Ez a levendulás verzió a nyaram remek kísérője volt, kiválóan ápolta esténként e bőröm egy Martina Gebhardtos krémmel kézen fogva. Természetesen erősen levendulaillata van, én kifejezetten szeretem. Vettem hozzá egy külön spriccelőt, így a használata is nagyon egyszerű. Őszre már beszereztem egy rózsavizet a márkától. Kap egy ötöst, összességében kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.