Bioré

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: duchess_g, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Visszaállítja a bőr pH értékét, miközben eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút. A sütőpor mélyrehatóan tísztitja a bőrt.

• Nem tömíti el a pórusokat.
  • Olajmentes
  • pH semleges.
  • Egyedülálló bőrtísztitó  technológiával.
  • Bőrkímélő hatása dermatológialilag igazolt.

Ár: 1500 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

duchess_g

2019. december 4.

A szenes verzióját is szerettem ennek az arclemosónak, és már régóta szemezek a sütőporos változattal. Tetszik a habadagolós kiszerelés, és hogy egyszerre jó a pattanásos és a száraz bőrterületekre. Kellemes vele arcot mosni és talán kevésbé szárít, mint a szenes változata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.