Bioré

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 27.

Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Fényvédők

Hosszantartó fényvédő arcra és testre. Víz-, izzadás- és faggyúálló, így alkalmas arra, hogy kültéri tevékenységek közben is védje a bőrünket az UV-sugaraktól.

Feketemacska

2018. augusztus 31.

Még nem sokszor használtam, viszont eddig nagyon nagyon tetszik. Hamar beszívódik, kevés is elég belőle. Van egy kis illata ami számomra nem zavaró de ami a legfontosabb, matt bőrt eredményez ami így nyáron nem egy hátrány. Ami nem annyira tetszik, hogy olyan kicsinek tűnik az árához képest, szerintem kevés ez a 40 ml, de nagyobbat egyenlőre még nem láttam. A hatása miatt viszont nekem 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

WorkingClassGirl

2017. május 17.

Lénygében azonos formula, mint az uv perfect face milk, gondolom a bright milk is kb ugyanez. Viszont ez a legjobb àrú, nagyobb kiszerelés.
Nagyon híg, nagyon könnyű kenni, több rétegben is, kényelmes, gyorsan szàrad, nagyon tartós, ezzel együtt rettenetesen alkoholos. Hőségben, ha egy igazi izzadàsàlló fényvédő kell szebdtérre, nagyon jó. Tényleg tartós. Részemről inkàbb az alkohol, mint az uv.
(Ami bosszant, hogy ez az egyetlen illatosított termék az uv perfect vonalon, nem értem, milyen logika szerint.. -.- enyhe gyöngyviràgos, néha nem érezni, néha nagyon zavar)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.