BioTech USA

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BioTech USA márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   BioTech USA márkaboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Teljeskörű multivitamin és ásványi anyag étrend-kiegészítő. Középpontban az egészséges és szép haj, bőr és köröm.

1 adagban (2 tabletta):

• 13 féle vitamin és 12 féle ásványi anyag
  • Q10 és esszenciális zsírsavak
  • Növényi kivonatok
  • Hialuronsav és kollagén
  • A-, B- és C-vitamin, valamint biotin, cink, szelén, jód és réz összetevői hozzájárulnak a haj, bőr és a köröm normál állapotának megtartásához.
  • Riboflavin (B2) összetevője részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban.
  • D-vitamin és kalciumtartalma hozzájárul az egészséges, normál csontozat fenntartásához.
  • A- és C-vitamin, valamint szelén-, cink- és vastartalma hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez.
  • A benne található E-, C- és B2-vitamin, valamint a mangán, a réz, a szelén és a cink hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.

vkata96

2020. április 20.

Nekem az újabb (?) fekete csomagolású van de ugyanazok vannak benne. Nagy reményekkel vettem meg a sok pozitív vélemény hatására, egyrészt a hajra gyakorolt hatásában bízva, másrészt pedig mert államvizsgára készülök és jól jönne egy kis plusz energia. Hát, sajnos egyiket se tapasztalom. Helyette viszont borzasztó hányingert és gyomorégést produkál ha épp nem úgy veszem be, hogy tele ettem magam előtte. Akkor is émelygek tőle, ha nem teljesen üres a gyomrom. Szóval állandóan ezen sakkozok, hogy mikor kéne bevenni. Emellett pedig az égvilágon semmi hatása nincs. Alapvetően a táplálkozásom szerintem rendben van, szóval nem ettől várom a csodát, de legalább a szokásos tavaszi hajhullást kicsit visszafoghatta volna... biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Piri11

2020. február 21.

Napi 2 tablettát kellene bevenni belőle. Mivel brutál módon minden túl van benne tolva, így én csak napi 1-et szedtem. Elképesztő mennyiségű energiám lett tőle. A vizeletet valóban erősen színezi. Az első doboz vége felé én azonban azt vettem észre, hogy állandó ehetnékem van, így amikor elfogyott nem vettem újra. Viszont az való igaz, hogy amíg a 3 gyerek beteg volt, én az eddigiekhez képest semmit nem kaptam el tőlük. Újravenni nem fogom ennek ellenére sem, mert szerintem egy idő után biztos, hogy túl sok lenne a szervezetemnek. Személy szerint én csak tényleg intenzíven sportolóknak ajánlom. A nagy étvágyokozás miatt vonok le csak 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

jdangyal91

2019. november 17.

Két havi adagot szedtem a lemezes körmeim egészségesek és erősebbek lettek .Hosszura megnőtek és a napi lakkozás sem ártott neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

Mandarindream

2019. augusztus 5.

Nem tudom miért kéne reggel éhgyomorra bevenni? Ha valaki meg rosszul van tőle, pláne! Nem jut az eszébe, hogy akkor kaja után vegye be? Bocs, de azért ez nem atomfizika, csak egy szimpla vitamin...Én este, lefekvés előtt veszek be egyet, slussz! Napi kettő sok lenne, ha nem műkaján élsz, ennyi is elég többnyire. Túltolni sem kell mindig mindent. Nem speciális vitamin - haj, bőr, köröm -, általános pluszt nyújt, mindenből egy kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

tara95

2018. december 7.

Jééé, ez is fent van?

Minden évben kijárom a taknyosodás csodálatos ösvényét, ezért anyumat kérdeztem, hogy vegyek-e vitamint. Mivel szó nélkül a kezembe nyomta ezt, elkezdtem szedni, most látom csak, hogy hajbőrköröm.

Hát, ezek közül semmi extra változást nem hozott, viszont egyáltalán nem betegedtem le, ami kisebb csoda. Egyébként ijesztő ahogy a vizeletet neonsárgára színezi, de én nem lettem tőle rosszul, nem gond a nagy tabletta sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Jééé, ez is fent van?

fruzsi911

2018. december 6.

Nem vettem észreváltozást a használata során, inkább visszaálltam a BiotechUsa One a Day kapszulára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

janka.s

2018. január 26.

Hát elfogyott egy dobozzal. Megvettem mert nagyon kecsegtető volt ez az all-in-one koncepció, amúgy is rendszeresen elfelejtem beszedni ezeket, nemám ha 5 félét kell. A szaga borzasztó, aki kicsit is érzékeny az ilyen dolgokra, annak kell egy kis idő amíg megszokja és egyáltalán le tudja nyelni öklendezés nélkül. Az ajánlott napi 2 helyett, csak napi 1-et szedtem. Én nem tudtam reggelente bevenni, minimum egy teljes étkezés kellett előtte, hogy ne legyek rosszul tőle. Bánom, hogy neten nem néztem meg a pontos hatóanyagtartalmát, ha előzetesen látom, miből mennyi van benne, lehet nem ezt veszem meg. A B vitaminok (pontosabban csak az egyik -név szerint riboflavin-) elég durván megszínezi a vizeletet, ami elsőre kicsit ijesztő, plusz elgondolkodtatott, hogy az ajánlott napi mennyiség 20-szorosát -mert ennyit tartalmaz 1 tabletta-, tudja-e egyáltalán hasznosítani a szervezetem vagy csak durván drága pisit eredményez. Erre nem jöttem rá. Amúgy csomó minden van benne, ami hasznos (pl. én a gingko bilobának és a spirulinának külön örültem), szóval tényleg "multi"vitamin.
Amit tapasztaltam: mint multivitamin- talán egy kicsit energikusabb voltam tőle, beteg amúgy sem nagyon szoktam lenni.. mint "szépségvitamin" - a körmöm nőtt mint az állat, bár ez nem volt célom, a bőrömön nem vettem észre látható változást, a hajam a szokott állapotában van 2 hónap után.
Összességében nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Összességében nem hiszem, hogy újraveszem.

Cathi

2018. január 17.

Reggel éhgyomorra bevenni sok(k). Sajnos utána szinte mindig hánynom kell, de úgy voltam vele, hogy ennyit megér. Túl sok hatást nem mutatott, de a fáradtságot jól elmulasztotta. Nem fogom újra venni, mert nagyon büdös és emiatt nem igen bírja a gyomrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

cigarettamacska

2017. december 19.

A karomon rengeteg kis kiütés jött ki tőle, ráadásul amíg szedtem 1,5 hónap háromszor is lebetegedtem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Nicy011

2017. december 19.

Évekkel ezelőtt szedtem ezt a vitamint, mert rendszeresen sportolok és stresszes időszakom volt. Nagyon szerettem. Gyorsan nőtt a hajam, a körmöm, a bőröm is szebb volt tőle. Aztán kipróbáltam a One-a-day-t, szintén a Biotech-től és sokáig azt szedtem. Most egy DM-es multivitamint szedek, ezzel sincs problémám, de a Biotech-es vitaminokkal voltam eddig a legelégedettebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.