BioTech USA

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BioTech USA márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   BioTech USA márkaboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Teljeskörű multivitamin és ásványi anyag étrend-kiegészítő. Középpontban az egészséges és szép haj, bőr és köröm.

1 adagban (2 tabletta):

• 13 féle vitamin és 12 féle ásványi anyag
  • Q10 és esszenciális zsírsavak
  • Növényi kivonatok
  • Hialuronsav és kollagén
  • A-, B- és C-vitamin, valamint biotin, cink, szelén, jód és réz összetevői hozzájárulnak a haj, bőr és a köröm normál állapotának megtartásához.
  • Riboflavin (B2) összetevője részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban.
  • D-vitamin és kalciumtartalma hozzájárul az egészséges, normál csontozat fenntartásához.
  • A- és C-vitamin, valamint szelén-, cink- és vastartalma hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez.
  • A benne található E-, C- és B2-vitamin, valamint a mangán, a réz, a szelén és a cink hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.

StabilHabcsok

2022. január 17.

Még nyáron vettem, akkor szedtem kb két hétig. Szerintem szuper, energikusabb lettem tőle, a végén már látszott minimális változás kívülről is. Persze rendszeres használat után biztosan több pozitív hatása is látszódna. Sok ilyen vitamint próbáltam már, de eddig ez a legjobb.
Napi két tablettát vettem be ÉTKEZÉS UTÁN. Ha esetleg éhgyomorra veszi be az ember, persze, hogy vissza akar jönni.((: A sárga pisi pedig természetes szokott lenni az ilyen típusú vitaminoknál, semmi para.😁😁
Az volt a baj igazából, hogy nagyon nem tudok gyógyszert szedni rendszeresen, amikor kimarad, akkor napokig nem is használom. Most télen megint elővettem. Mézdinnye, proteinshake után vettem be, nem volt semmi baja a gyomromnak((:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

kisenci

2021. augusztus 25.

Energikusabb nem lettem tőle.Akár mikor veszem be(evés előtt,után....) ég a nyomrom és szédülök1-2 órán át..Napi 1-et szedtem
Hajhullásra és körömerősítésre használt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Hajhullásra és körömerősítésre használt

hanka.horvath

2021. május 5.

Nekem nem bírta a gyomrom. 3-4 napig szedtem de folyamatosan vissza akart jönni, úgy hogy odaadtam az egyik barátnőmnek, mert neki bevalt.
Nagy a tabletta és nehezen bírtam lenyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Nagy a tabletta és nehezen bírtam lenyelni.

Aprilla

2021. május 1.

Én is az újabb, fekete csomagolásút szedtem. Habár köröm és hajerősödés tekintetében nem használt semmit, viszont az ütődéstől keletkezett foltok a lábamon hamarabb gyógyultak tőle. Amikor szedtem energikusabbnak éreztem magam (de az is lehet, hogy a terméktől függetlenül egy olyan időszakom volt), illetve nekem is erőteljesebb sárga volt tőle a vizeletem. Én napi 2 tablettát szedtem egyébként

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 1.

vkata96

2020. április 20.

Nekem az újabb (?) fekete csomagolású van de ugyanazok vannak benne. Nagy reményekkel vettem meg a sok pozitív vélemény hatására, egyrészt a hajra gyakorolt hatásában bízva, másrészt pedig mert államvizsgára készülök és jól jönne egy kis plusz energia. Hát, sajnos egyiket se tapasztalom. Helyette viszont borzasztó hányingert és gyomorégést produkál ha épp nem úgy veszem be, hogy tele ettem magam előtte. Akkor is émelygek tőle, ha nem teljesen üres a gyomrom. Szóval állandóan ezen sakkozok, hogy mikor kéne bevenni. Emellett pedig az égvilágon semmi hatása nincs. Alapvetően a táplálkozásom szerintem rendben van, szóval nem ettől várom a csodát, de legalább a szokásos tavaszi hajhullást kicsit visszafoghatta volna... biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Piri11

2020. február 21.

Napi 2 tablettát kellene bevenni belőle. Mivel brutál módon minden túl van benne tolva, így én csak napi 1-et szedtem. Elképesztő mennyiségű energiám lett tőle. A vizeletet valóban erősen színezi. Az első doboz vége felé én azonban azt vettem észre, hogy állandó ehetnékem van, így amikor elfogyott nem vettem újra. Viszont az való igaz, hogy amíg a 3 gyerek beteg volt, én az eddigiekhez képest semmit nem kaptam el tőlük. Újravenni nem fogom ennek ellenére sem, mert szerintem egy idő után biztos, hogy túl sok lenne a szervezetemnek. Személy szerint én csak tényleg intenzíven sportolóknak ajánlom. A nagy étvágyokozás miatt vonok le csak 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

jdangyal91

2019. november 17.

Két havi adagot szedtem a lemezes körmeim egészségesek és erősebbek lettek .Hosszura megnőtek és a napi lakkozás sem ártott neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

Mandarindream

2019. augusztus 5.

Nem tudom miért kéne reggel éhgyomorra bevenni? Ha valaki meg rosszul van tőle, pláne! Nem jut az eszébe, hogy akkor kaja után vegye be? Bocs, de azért ez nem atomfizika, csak egy szimpla vitamin...Én este, lefekvés előtt veszek be egyet, slussz! Napi kettő sok lenne, ha nem műkaján élsz, ennyi is elég többnyire. Túltolni sem kell mindig mindent. Nem speciális vitamin - haj, bőr, köröm -, általános pluszt nyújt, mindenből egy kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

tara95

2018. december 7.

Jééé, ez is fent van?

Minden évben kijárom a taknyosodás csodálatos ösvényét, ezért anyumat kérdeztem, hogy vegyek-e vitamint. Mivel szó nélkül a kezembe nyomta ezt, elkezdtem szedni, most látom csak, hogy hajbőrköröm.

Hát, ezek közül semmi extra változást nem hozott, viszont egyáltalán nem betegedtem le, ami kisebb csoda. Egyébként ijesztő ahogy a vizeletet neonsárgára színezi, de én nem lettem tőle rosszul, nem gond a nagy tabletta sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Jééé, ez is fent van?

fruzsi911

2018. december 6.

Nem vettem észreváltozást a használata során, inkább visszaálltam a BiotechUsa One a Day kapszulára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.